Paylaş
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu transferler hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.
OLCAY’I İSTİYORUZ. MEHMET EKİCİ BEŞİKTAŞ’LA DA GÖRÜŞÜYOR
Transfer gündemiyle ilgili özel Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Bülbüloğlu, “Mehmet Ekici sevdiğimiz bize değer katan bir oyuncu. İsteyen kulüpler var. Fenerbahçe konusunda anlaşmıştık, Aatif’in takası kabul etmemesi bu transferi öteledi.
Beşiktaş ile de görüşmemiz oldu. Bizim de alacağımız oyuncularla anlaşmamız gerekiyor. Şu anda Mehmet giderse kulübe maddi menfaat sağlanmalı. İlk planda Tolgay Arslan’ı talep ettik. Tolgay dışında, Kerim Frei ve Olcay Şahan gündemimize geldi. Kerim konusunda anlaşma sağlanamadı. Beşiktaş, Tolgay’ı vermek istemiyor.
Olcay’ı bütün haklarıyla istiyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Aatif Fenerbahçe olmazsa ülke dışında başka takıma gitmek istiyor. Bu hafta içerisinde bu konular netleşecektir. Carl Medjani transferinde şu anda net bir gelişme yok. Kendisi Antalya’da, ama kesin anlaştığımızı söyleyemem” dedi.
RODELLEGA OLUYOR 
Başkan yardımcısı Önder Bülbüloğlu, ”Akhisar ile görüşme yapıldı. Rodellaga Trabzonspor’a çok yakın, Mustafa Yumlu konusu doğru.
Gitme olasılığı yüksek. Caceres de ilgilendiğimiz bir oyuncu fakat hiçbir transferimizde net bir şey yok. Fatih Tekke sportif direktörlük kursuna Trabzonspor adına katıldı. Görev konusuna oturup karar vereceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here