Yeni Malatyaspor – Trabzonspor maçının erteleme kararından sonra Fenerbahçe’nin yaptığı açıklamaya A Spor’da sert eleştiriler geldi. A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe yönetimini yerden yere vurdu.

”Kına yakar mısınız bir yerinize”
Erman Toroğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Artçılar devam ediyor. Maç başladı, 15.000 kişi öldü, kına yakar mısınız bir yerinize. Değer mi bu yaptıklarınıza? İnsan sağlığından daha önemliyse Fenerbahçe şampiyonluğu kupayı versinler. Herkes dışarıda yatıyor, ayıptır ya! Al kupayı git, yazıklar olsun!”

”Utanmaz bunlar yalı çocukları”
“Trabzonspor – Fenerbahçe maçı oynanacak. Trabzon’da ortalığı gerip, yangın yerine çevirip oradan 3 puanla ayrılmak istiyorlar. Bu kadar küçük düşünüyorlar. İşi gerip, seyirciyi sahaya sürükleyip Trabzonspor’un ceza almasını istiyorlar. Yapılan oyun. Utanmaz bunlar! Bunlar hep aynı kafa idareci. Biz bunlardan vizyon bekledik. Yalı çocukları ya.”

”Demek ki bunlar için insan sağlığı önemli değil”
“Geçmişten gelen bazı şeyler var. Onları körüklüyorlar. Demek ki bunlar için insan sağlığı önemli değil. Değer mi bu kadar? Al tarafı 3 puan ya! Orada enkaz altında bekleyen insanlar var hala.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here