A Spor Yayın Koordinatörü Serkan Korkmaz, görevinden ayrıldı. Korkmaz, Fotomaç Gazetesi’nde köşe yazılarına devam edecek.

FutbolArena’nın haberine göre; A Spor’da Serkan Korkmaz’ın yerine Spor Müdürü olan Ender Bilgin vekaleten atandı.

Kurumdan yapılan açıklama şöyle:

“Tüm Birimlere;
Türkiye’nin en çok izlenen, kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla sporun gündemini ekranlara taşıyan A Spor Kanalımızın Yayın Koordinatörlüğü görevini yürüten Sn. Murat Serkan KORKMAZ, A Spor’daki görevinden bugün itibari ile ayrılacak olup, Fotomaç Gazetemizde yazılarına devam edecektir. Sn. KORKMAZ’a A Spor Kanalı’nın kurulumundan bu yana gösterdiği değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
2011 yılından bu yana Grubumuzda çalışan ve halen A Spor’da Spor Müdürü olarak görevine devam eden Sn. Tahsin Ender BİLGİN, A Spor Yayın Koordinatörlüğü görevine vekaleten atanmıştır. Sn. BİLGİN’e yeni görevinde de başarılarının devamını dileriz.
Abdulhalik ÇİMEN
Genel Müdür

Hakan KARADERE

İnsan Kaynakları Grup Başkanı”

SERKAN KORKMAZ KİMDİR?

1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serkan Korkmaz İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Asıl mesleği İnşaat Mühendisliği olan Korkmaz okul döneminde televizyon dünyası ile tanışarak Cine 5 ve Show Tv bünyesinde çeşitli görevler aldı.

Daha sonra NTV’de 10 yıl, Haber 24’te 3 sene, Fox Türkiye’de 1 sene çalışan Serkan Korkmaz bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Genel Direktör Yardımcılığı görevinde de bulundu.

Kariyerinde TRT ve Beyaz Tv macerası da olan Korkmaz, Turkuaz Medya Grubu’nda A Spor’un kuruluşunda yer almıştı ve Yayın Koordinatörü olarak görev yapıyordu.

 

Önceki İçerikCrystal Palace sakatlanan Cenk Tosun’u Everton’a geri gönderdi
Sonraki İçerikİstanbul Okan Üniversitesi “2019 Spor Ödülleri” sahiplerini buldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz