Transfer bombasını Acun potlattı!

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Acun Ilıcalı, dün akşam gerçekleştirilen “winwin” kampanyasında sarı-lacivertli taraftarlara Mesut Özil müjdesi verdi.

Ünlü yapımcı ve koyu Fenerbahçe taraftarı olan Acun Ilıcalı, FB TV ve TV8‘in kulübe maddi destek için yapılan “winwin” kampanyasında sarı-lacivertli taraftarlara seslendi.

Son yıllarda adı Fenerbahçe’nin transfer gündeminde yer alan ve geçtiğimiz günlerde Amine Gülşe ile evlenen Mesut Özil‘in geleceğiyle alakalı konuşan Acun Ilıcalı, “Mesut’un Arsenal ile 2 yıllık sözleşmesi var ama dün akşam birlikteydik ve şunu anladım. Mesut bir gün Fenerbahçe forması giyecek” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı’nın sözleri sonrası konuşan Ali Koç,”İki yıl sonrası için söz alalım” yanıtını verdi.

Hatırlanacağı gibi Mesut Özil ile Amine Gülşe’nin düğününe katılan Acun Ilıcalı, Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düşmüştü; ”İkinize de ömür boyu mutluluklar diliyorum. İnşallah bu sene vatan hasretin de sona erer :)”

Transfer bombasını Acun potlattı! "Fenerbahçe forması giyecek" - Sayfa 6

Acun Ilıcalı’nın kampanya boyunca verdiği maddi manevi destek Fenerbahçeli taraftarlar tarafından büyük takdir gördü. Fenerbahçe’nin dün akşam gerçekleştirdiği kampanya da Ali Koç, ”Güzel isimler de yolda” diyerek taraftara transfer müjdesi verdi.

MESUT ÖZİL AVRUPA’NIN EN ÇOK KAZANAN 10. FUTBOLCUSU

Fransızların ünlü spor yayını L’Equipe ocak ayında bir araştırma yapmış ve Avrupa’nın en çok kazanan futbolcularını sıralamıştı. Mesut Özil, Arsenal’den aldığı 1.4 milyon sterlin ile aylık geliri en yüksek 10. futbolcu olmuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here