ANADOLU EFES KIZLARI, EUROLEAGUE DANCE CHALLENGE İÇİN TÜM BASKETBOLSEVERLERDEN DESTEK BEKLİYOR

Anadolu Efes maçlarındaki renkli ve coşkulu performanslarıyla Avrupa’nın en çok beğenilen dans gruplarından biri olan Anadolu Efes Kızları, 2017 Euroleague Dance Challenge’ı kazanmayı hedefliyor. Turkish Airlines Euroleague ve 7DAYS Eurocup’ta mücadele eden 8 takımın katılacağı yarışmanın kazananı, basketbolseverlerin oyları ile belirlenecek. 3 tur olarak düzenlenecek oylama sürecinde birinci olan dans grubu, İstanbul’da 19-21 Mayıs’ta düzenlenecek olan Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonunun resmi dans grubu olacak. İlk turda Herbalife Gran Canaria Las Palmas takımının dans grubuyla yarışacak olan Anadolu Efes Kızları, öncelikle 6-13 Şubat tarihleri arasındaki ilk tur oylamasında tüm basketbolseverlerin desteğini bekliyor. Oy verme işlemi ise www.efesdance.euroleague.net adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Turkish Airlines Euroleague ve 7DAYS Eurocup’ın en başarılı dans grupları, 2017 Euroleague Dance Challenge’da yarışacak.

2002 yılında kurulan ve Avrupa’nın en köklü dans gruplarından biri olan Anadolu Efes Kızları, Avrupa’nın en başarılı dans grubunun seçileceği Euroleague Dance Challenge’da Anadolu Efes Spor Kulübü markasını temsil edecek.

Anadolu Efes Kızları, Herbalife Gran Canaria Las Palmas dans grubunu geçmeleri halinde önce yarı final sonra da final turuna katılacak.

İlklerin öncüsü Anadolu Efes Kızları

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün ilklerin öncüsü olma vizyonuna uygun performans, estetik görünüm ve disipline sahip olan Anadolu Efes Kızları, Euroleague Dance Challange’a Kaptan Tuğçe Güder, Aslı Çetintahra, Ebru Şahin, Ebru Yücel, Lara Günaydın, Su Gizem Akalan, Şimal Evirgen ve Yana Vinter kadrosuyla katılacak.

Kostümlerinin yanı sıra dansları, müzikleri ve en önemlisi güzellikleriyle izleyiciler açısından görsel bir zenginlik sunan Anadolu Efes Kızları’na destek vermek isteyen basketbolseverler, www.efesdance.euroleague.net adresi üzerinden oy kullanabilecekler.

Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki eğlenceli maç deneyimiyle basketbol sevgisinin gelişimine katkı sunan Anadolu Efes Spor Kulübü, katıldığı her mecrada ülkemizi başarıyla temsil etmeye önümüzdeki dönemde de devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here