TÜRK SPORUNDA İLKLERİN ÖNCÜSÜ

ANADOLU EFES’İN TARAFTAR PLATFORMU

ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ MOBİL UYGULAMASI” YENİLENDİ

 

Türk sporunda ilklerin öncüsü olan ve basketbolun ötesinde hayatın bir parçası olma vizyonu ile taraftarlarına benzersiz deneyimler sunan Anadolu Efes Spor Kulübü, yenilenen Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulamasını taraftarlarının hizmetine sundu.

Anadolu Efes Fan Club uygulaması yenilenen arayüzü ve içeriğiyle artık Anadolu Efes Spor Kulübü adını aldı. Mobil uygulama, sürekli güncellenen içerikleriyle basketbolseverlere daha doyurucu bir deneyim sunuyor.

Spor alanında en kapsamlı uygulama

Tarihi başarılara imza atarak Türkiye’nin basketbol takımı olan ve Euroleague’de “En İyi Pazarlama Yapan Takım” ödülünü iki kez kazanan Anadolu Efes Spor Kulübü, taraftar kart projesi Anadolu Efes Fan Card ile Türkiye genelinde binlerce basketbolsevere ulaştı.

Anadolu Efes Spor Kulübü, bir taraftar platformu olarak konumladığı Fan Card projesini 2015-2016 sezonunda ise dijital dönüşüm vizyonu ile Anadolu Efes Fan Club mobil uygulamasına dönüştürdü.

Spor alanında en kapsamlı uygulama olarak hazırlanan ve 2017 yılı başında yenilenen Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulaması ile Anadolu Efes; otomotivden alışveriş merkezine, modadan e-ticarete, hastaneden kahve mağazasına kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren 16 partneri ile birlikte kurduğu ekosistem ile taraftarlarına avantajlı kampanyalar ve hizmetler sunuyor.

Taraftarlarımızın istek ve önerilerini dikkate alarak bu projeyi gerçekleştirdik”

Yenilenen Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulamasının hazırlık sürecinde taraftarların istek ve önerilerini dikkate aldıklarını belirten Anadolu Efes Spor Kulübü Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Gökçe Dayı, görüşlerini şu şekilde açıkladı:

Anadolu Efes Spor Kulübü olarak her fırsatta basketbolseverlerle bir araya gelerek onların önerilerini, beklentilerini ve taleplerini kendilerinden öğreniyoruz. Bu geri dönüşler, mobil uygulama yenileme çalışmalarımız sırasında bize çok yardımcı oldu. Çünkü bu uygulama ile birlikte basketbol ekosistemini genişletmek ve taraftarlarımızın hayatında daha da büyük bir yere sahip olmak istiyoruz. Mobil uygulamamızın üye sayısı arttıkça markaların basketbol ekosistemine olan ilgisi daha da artıyor. Partner firmaların artan ilgisi, taraftarlara tekrar özel kampanyalar ve avantajlar olarak geri dönüyor. Bu nedenle tüm basketbolseverleri Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulamasını kullanmaya ve Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki maçlarımıza davet ediyoruz. Çünkü Anadolu Efes olarak sadece bir basketbol kulübü değil, aynı zamanda hayatın bir parçasıyız.”

Pek çok sürpriz, sadece birkaç puan uzaklıkta

Anadolu Efes taraftarları Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulamasına üye olarak takımının maçlarına her gidişlerinde daha çok avantaja sahip oluyor. Toplanan puanlar karşılığında birçok sürpriz, basketbolseverleri bekliyor. Sezon açılışında takımla birlikte yemek daveti, deplasman maçlarına seyahatler, antrenman ziyaretleri, EuroLeague Media Day çekimlerinde ünlü fotoğrafçılara takımla birlikte poz vermek, imzalı formalar ve daha birçok sürpriz sadece birkaç puan uzaklıkta.

Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulaması üyelerini birçok noktada ayrıcalıklı alışverişler de bekliyor. Günden güne değişen ve yenilenen indirim ve fırsatlar için cep telefonundaki Fan Club uygulamasını takip etmek yeterli olacak. Yenilenen uygulamada Anadolu Efes Fan Club üyelerini bekleyen kampanyalar:

Anadolu Sağlık Merkezi’nde belirlenen sağlık hizmetlerinde %20 indirim, Sarar’da %15 indirim, Marmara Forum’da Maze Up Kaçış Oyunu hafta içi oyunlarda %50 indirim, Marmara Forum Dry Center’da kuru temizleme %20 indirim, Marmara Forum Oto Yıkama’da %25 indirim, Hepsiburada Spor kategorisi ürünlerinde %5 indirim, Migros Sanal Market uygulaması üzerinden 100 TL ve üzeri ilk harcamada 10 TL indirim ve www.finspor.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde Spalding Türkiye ürünleri %35 indirimli. Ayrıca Tixbox üzerinden gerçekleşen kombine satışlarında da Anadolu Efes mobil uygulama kullanıcılarına özel %20’ye varan indirimler sunulacak.

Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulama kullanıcıları, Abdi İpekçi Spor Salonu’na geldiklerinde QR kod okutma işlemi yapmadan, yenilenen mobil uygulama üzerinden check-in yaparak puan kazanacak ve kendilerine özel avantajlardan faydalanabilecek.

Uygulamanın puanlama sistemine göre; Anadolu Efes’in iç sahada oynadığı Spor Toto Basketbol Süper Ligi maçlarına gelen taraftarlar 30 puan, Anadolu Efes’in iç sahada oynadığı Turkish Airlines Euroleague karşılaşmalarına gelen taraftarlar 50 puan, maç kaçırmadan her karşılaşmaya gelen taraftarlar ise ekstra 10 puan kazanacak.

Anadolu Efes Fan Club üyeleri mobil uygulama üzerinden kulüple ilgili en özel haberlere, maç fikstürlerine, indirimli biletlere, en avantajlı fırsatlara, basketbolcularla ilgili detaylı istatistiklere ve Anadolu Efes’le ilgili tüm içeriklere kolaylıkla ulaşabilme imkanına da sahip olacaklar.

Anadolu Efes Fan Club’a üye olmak için Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulamasını Apple Store ya da Google Play Store’dan indirdikten sonra uygulama içerisindeki “KAYIT OL” butonuna tıklayarak anında ve kolayca üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yenilenen Anadolu Efes Spor Kulübü mobil uygulaması ile Anadolu Efes’i destekleyenler fırsatları da yakalamış olacaklar…

Anadolu Efes Spor Kulübü Hakkında

Türkiye’de basketbolun kitlelere yayılması ve sevdirilmesinde en büyük paya sahip olan Anadolu Efes Spor Kulübü, Tuncay Özilhan başkanlığında, Efes Pilsen Spor Kulübü adıyla 1976 yılında Kadıköyspor’un devralınmasıyla kurulmuştur. Yıllar içerisinde Türk basketbol tarihinde pek çok ilke imza atarak ilklerin takımı olmayı başaran Anadolu Efes, 2015-2016 sezonu itibarıyla müzesinde 1 Koraç Kupası, 13 Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonluğu, 10 Türkiye Kupası ve 10 Cumhurbaşkanlığı Kupası bulundurmaktadır.

Kısa sürede Türk Basketbolu’nun kilometre taşlarından biri olan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün temel amaçlarından biri Türk sporunu ileriye götürmek, Avrupa sahalarında ülkemizi başarı ile temsil ederek basketbolumuzu tüm gençlere sevdirmektir. Şimdiye kadar altyapısından sayısız yıldızlar yetiştiren Anadolu Efes, sporumuza her yıl yeni yetenekleri armağan etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here