İSTANBULLU AİLELERİN İLK TERCİHİ ANKASPOR OKULLARI OLUYOR
İstanbul’un 7 farklı ve yoğun nüfusun olduğu bölgelerde (Bostancı, Göztepe, Beşiktaş, 4 Levent, Yeni Levent, Tarabya, Beylikdüzü) spor okulları ve kulüp faaliyetleri gösteren Ankaspor, geleceğin yıldızlarını yetiştiriyor.

Branşında uzman ve yüksek deneyim sahibi eğitmenleri ile şehrin iki ucu arasında binlerce çocuğa hem sportif donanım hem de kişisel gelişim imkanı sağlayan Ankaspor, olimpik şehir olmak için vargücüyle çaba gösteren İstanbul’a yeni yıldız adayları hediye ediyor.

Basketbol altyapısında 11 yaş altı kız liglerinde Galatasaray ve Beşiktaş dahil tüm rakiplerini yenerek şampiyonluğa doğru yürüyen Ankaspor, erkek takımlarında da 14 yaş altı liginde Türkiye şampiyonası oynama yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Gelecek günlerde daha büyük ve önemli projelerle Türk sporuna hizmet vermeyi planlayan organizasyon, aileler ve çocuklarla yarattığı sinerji ile de toplumsal yapıya da katkı sağlamayı hedefliyor.

Ankaspor; basketbolun yanı sıra yüzme ve cimnastik branşlarında eğitim veriyor. Yaz ve kış okulları ile İstanbullu ailelerin çocukları İçin birinci tercih olmayı başarıyor.

Ankaspor yepyeni bir proje daha geliştirdi. “AnkAile” isminde bir oluşumla yeni sezonda velilerin de spor yapmaları sağlanacak. Basketbol ve voleybolda velilerle akşam kursları açılacak.

İletişim için:
Tel: 0532 740 90 75 – 0212 216 00 80
İnternet sitesi: www.ankaspor.org

Önceki İçerikBelediye başkanı, Olympiakos için vapur kaldırdı!
Sonraki İçerikEnes Kanter Romanya’ya giremedi! Sebebi de…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz