Arda Turan’ın geleceği hakkında flaş gelişme…

El Mundo Deportivo gazetesi Barcelona sorumlusu Gabriel SanzRadyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’a Arda Turan hakkında açıklamalar yaptı.

İşte o açıklamalar:

‘Arda Turan Barcelona’nın anlaştığı takıma gitmek zorunda’

“Bugün çıkan haberde öncelikle Arda Turan’ın Başakşehir’e transferi döneminde geçen süreç verildi. Bu anlaşmada satış yetkisi tamamen Barcelona’ya ait. Arda Turan’ın itiraz etme hakkı yok. Barcelona bunu garanti altına aldı. Başakşehir de bu duruma razı gelmek durumunda. Arda Turan Barcelona’nın anlaştığı takıma gitmek zorunda kalacak.”

‘Arda Turan’ın Barcelona’ya dönme şansı yok’

“Arda Turan’ın geri dönüp bu takımda oynama şansı kesinlikle yok. Barcelona çok önemli transferler yaptı ve bunları yüklü bedelleri var. Arda Turan elbetteki önceki dönemlerde çalışmış ve forma beklemiş olabilir ama oraya dönme şansı yok”

Arda Turan'ın geleceği hakkında flaş gelişme! Çin kulüplerinden transfer teklifi...

‘Arda Turan Başakşehir’de iyi bir sezon geçirirse Çin kulüplerinden teklif alacağına inanıyorum’

“Bütün bu konuşmalara istinaden Barcelona, Arda Turan’ın Türkiye dışında oynamasını istiyor olabilir. Bunun için böyle bir teklif olması lazım. Türkiye dışında herhangi bir kulüp Arda için o bedeli yani Barcelona’nın ödediği bedeli en azından bir kısmını kurtarabileceği teklif gerek. Çin kulüpleri yazın ilgilenebilir mi bu tamamen Arda Turan’ın elinde. Başakşehir’de iyi bir sezon geçirirse Çin kulüplerinden teklif alacağına inanıyorum”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here