AlKISLAR ISITME ENGELLİLERE
Isitme Engelli  Futbol Takımımız 10 yıldır kazandığı 1 Avrupa Şampiyonluğu,1 dunya ikinciliği ve 2 dunya şampiyonluğu planli programli bir calismanin ürünü olduğunu kanitladi. Alkışlarımızı Isitme Engelli Milli Takımımıza gönderiyoruz. Lakin bunca süredir  isitme engellilerin bu başarısını görmeyenlere görmek  istemeyenleri de gercek görme engelli ilan ediyoruz. Onlar kim mi? Görmemeye devam ederler ise yakında onlari yazacagiz.
BİR EFSANE KAYIYOR
Dünya Atletizm Şampiyonası öncesinde Usain Bolt basın toplantısı düzenledi.
Şampiyonada erkekler 100 ve 4×100 metre takım yarışlarında madalya mücadelesi verecek 30 yaşındaki sporcu, “Bir yarışa katılıyorsam bu, yüzde 100 hazır olduğum anlamına geliyor. Sonunda buradayım ve yarışmayı büyük bir heyecanla bekliyorum. Katıldığım son şampiyonada bir kez daha kendimi kanıtlayarak kariyerimi zirvede tamamlamak istiyorum” dedi. Bolt cuma günü başlayacak şampiyonada son iki yarışını Londra’da koşup elveda diyecek.
AMA NE DEPREM…
Dursun Özbek, Lucescu ile buluşup Galatasaray konusunu konuşurken Bükreş’te deprem olmuş.. Sonra çıkan yazı şu: “Özbek, Rumen hoca ile buluştu deprem etkisi yapacak bir rakam ortaya attı”
ROMA’DA İKİNCİ TÜRK..
Önce Cengiz Ünder gitti, şimdi de Brondby’nin 19 yaşındaki Türk asıllı oyuncusu, Rezan Çorlu İtalyan devine transfer oldu.  Brondby Kulübü’nden yapılan açıklamada 19 yaşındaki orta saha oyuncusunun transferi için Roma ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu.
GÖSTER CEBİNİ GİR İÇERİ
Passolig, cep telefonuyla maça giriş dönemini başlattı. Passolig, maçlara cep telefonlarını okutarak giriş yapabilmeyi sağlayan Passo Mobil’i hayata geçirdi.
2017-2018 sezonunda ilk olarak dört büyük takımın stadyumunda uygulanmaya başlanacak olan sistem, aşamalı olarak diğer statlarda da kullanılabilir olacak.
Ne diyelim eskiden stadlardan jetonla telefon ederdik. Geldigimiz nokta muhtesem.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here