Bandırma vefa tribünü görkemli gecede yeniden bir araya geldi

1994 yılında kurulan Banvit Basketbol Kulübü, amatör liglerden başlayan serüveninde ilk günden bu yana maçlara gelerek takımı destekleyen kemik seyircilerinden oluşturduğu Bandırma Vefa Tribünü’nün 2. Vefa Yemeği’nde bir araya geldi. Yemeğe Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz, Başantrenör Hakan Demir, Banvit BK A Takım staff ve oyuncu kadrosu, Uni Banvit taraftar grubu ve Bandırma Vefa Tribünü’nün değerli üyeleriyle birlikte yaklaşık 350 kişi katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda başlayan gece Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç’ın konuşması ile başladı : ‘‘Dünyanın en güzel taraftarına hoş geldiniz diyorum. Bandırma Vefa Tribünü’müz çok geç kurulmasına rağmen hızlı büyüyor. Bu bizim 2. Vefa Yemeğimiz. İnşallah sürekli devam eder. Bugün ayrıca başımızın tacı olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. ’’ dedi.

Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç’ın konuşmasının ardından UniBanvit taraftar grubu bir sürpriz yaparak hazırlamış oldukları ‘‘Senin Peşindeyiz Her Zaman’’ pankartını tezahüratlar eşliğinde açtılar.

Gece Banvit BK A Takım oyuncularının yemeğe katılımı ile birlikte tezahüratlar eşliğinde sürerken, taraftarların ve oyuncuların yer almış olduğu kısa bir video izletildi. Gösterilen kısa videonun ardından Banvit A Takım oyuncuları, daha önce hazırlanmış olan Bandırma Vefa Tribünü’nün formalarını kendilerine takdim ederken taraftarla da fotoğraf çekilmeyi ihmal etmediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here