TİYATRO VE DİZİ OYUNCUSU, HÜSEYİN AVNİ DANYAL, EGE BİLİM KOLEJİ’NİN DÜZENLEDİĞİ PANELDE GÜNDEM BELİRLEYECEK AÇIKLAMALAR YAPTI…

“TRABZONSPOR’U BIRAKTIM BRUMA’YI İZLEDİM”
“ŞENOL GÜNEŞ GİBİ KALECİ OLURDUM”
“BANKA REKLAMLARINDAKİ O KOMEDYENLER BENİ ETKİLEMİYOR!”
“OYNAMADIĞIM ZAMAN AÇ KALIRIM!”

Ünlü aktör Hüseyin Avni Danyal, Ege Bilim Koleji öğrencilerinin sorduğu sorulara çarpıcı yanıtlar verdi. Hüseyin Avni Danyal’ın; dizi sektöründen, magazine, futbola kadar yaptığı açıklamaların dikkat çekici başlıkları şöyle:

Sergen Yalçın’ın futbolculuğuna hayrandım. Belki büyük de teknik direktör olacak ama futbolculuğu benim için farklıdır.
Trabzonspor kongre üyesiyim. Bu kulübü gerçekten çok seviyorum. Yeni bir yapılanma var ve stat harika oldu. Ama hemen önümüzdeki kupalar gelecek diye şartlanmamak lazım. İyi futbol iyi futbolcu ile oynanır ve bunun da bir maliyeti var. Ama bir sonraki sene artık Trabzonspor’dan kupa bekliyorum.

Galatasaray’da Bruma’yı sezonun ilk yarısındaki Trabzonspor maçında statta izledim. Hayran kaldım. Maçı bırakıp sadece onu izledim. Top o kadar çok ayağına yakışıyor ki.. Ben futboldan keyif almaya çalışan birisiyim.

Lise takımında kaleciydim. Eğer futbolcu olsaydım Şenol Güneş gibi kaleci olurdum.

Futbolu iyi bildiğimi söylerler ama futbol yorumculuğu bana göre değil. LİGTV’de Şansal Büyüka ile bir programa çıktım ama orada gördüm ki futbol asla sadece futbol değil, bana göre değil.

Bir öğrencinin “Son dönemde Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar gibi komedyenleri banka reklamlarında görüyoruz. Siz çalışacağınız bankayı, reklamında oynayan komedyene göre seçer misiniz?” sorusu üzerine Danyal: Bir komedyenin reklamında oynaması benim banka tercihimi belirlemez! Hayatımda reklamına bakarak ürün almadım. İhtiyacımın ne olduğunu bilir, araştırır ve öyle alırım.
En keyif aldığım ve benim için özel olan oyunum, ekranda bir ilk de olması bakımından Hatırla Sevgili dizisindeki Adnan Menderes’i oynamaktı.

Oyuncular oynamadıkları zaman açtır. Şahsen ben öyleyim. Bazı arkadaşlarımız başka işlerde yapabiliyor ama ben yapamam. Anladığım tek şey bu iş.

Hayatımda ilk kez elime kupa aldım. Umarım Trabzonspor bunlardan gelecek senelerde çok alır.

ÖZEL İSTANBUL EGEBİLİM OKULLARI
Cumhuriyet Mahallesi Yakacık D-100 Kuzey Yanyol No: 6 Kartal/İstanbul
Tel: 0216 452 6 452
Fax: 0216 452 64 54
e-mail: ilgi@egebilimkoleji.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here