Beşiktaş’ın 21 yaşında ve 1.96 boyundaki stoperine Bundesliga’dan talip çıktı.
Siyah-beyazlı takımın altyapısında yetişen ve bu sezon görev yaptığı az sayıdaki maçta performansıyla beğeni toplayan Atınç Nukan’a yönetimin adını sır gibi sakladığı bir Alman ekibinden 5 milyon Euro’luk teklif geldi.
Beşiktaş yönetimi Senegalli golcüsü Demba Ba’ya Çin (14 milyon Euro) ve Katar’dan (13 milyon Euro), Gökhan Töre’ye ise İngiltere’den (12 milyon Euro) gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Performans olarak bakıldığında kariyer sezonlarını geride bırakan iki oyuncu için önerilen rakamların yükselmesini bekleyen siyah-beyazlılar, bir diğer taraftan da genç stoper Atınç Nukan için Almanya’dan gelen sürpriz teklifi görüşüyor.
Geride kalan sezonda sadece 9 maçta forma giymesine rağmen bu karşılaşmalarda sergilediği performanslarla büyük takdir toplayan 21 yaşındaki savunmacıyı, yöneticilerin adını sır gibi sakladığı bir Bundesliga kulübü resmen istedi. 1.96 boyundaki dev oyuncu için siyah-beyazlıların kapısı 5 milyon Euro’yla çalındı. Yönetim hem Ba hem Gökhan hem de Atınç için gelen tekliflere henüz yanıt vermiyor. Öncelikle takımın yeni hocasını belirleyecek olan yönetim, ardından teknik patronun görüşünü alacak ve sunulan önerilere bundan sonra cevap gönderilecek.(vatan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here