Galatasaray Kulübü Başkanı Elmas, seçim döneminde verdikleri vaatler doğrultusunda hazırlanan raporu Galatasaray Televizyonu’nda açıkladı. Elmas, 100 günlük görev sürelerinde vaatlerinin çok büyük bölümünü gerçekleştirdiklerini söyledi. Elmas, 100 gün vaatlerini yüzde 77,1 oranında gerçekleştirdiklerini vurguladı ve şu ifadeleri kullandı:

“Biliyorsunuz Galatasaray başkanlık seçimlerinde 100 gün vaatlerimizi açıklamıştık ve ’100 gün sonra kendi karnemizi kendimiz hazırlayacağız’ sözünü vermiştik. İşte o gün geldi. Yaptıklarımızı, yapamadıklarımızı tüm şeffaflığıyla konuşmak için tüm Galatasaraylıların karşısındayız. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki vaatlerimizin büyük bir bölümünü gerçekleştirdik. Bazı vaatlerimizin ise çalışmaları hala devam ediyor.”

‘100 sayfalık bir sunum hazırladık’

”Yönetime geldiğimiz ilk haftalarda Galatasaray’ın başka ihtiyaçları olduğunu da tespit etmiştik. Bu konular için de kendimize bazı sözler vermiştik. O yüzden vaatlerimizin dışında ekstra çalışmalarımız da oldu. Bugün geldiğimiz durumu anlatmak için yaklaşık 100 sayfalık bir sunum hazırladık. Genel bir tablodan bakarsak, 100 gün vaatlerimizi yüzde 77,1 oranında gerçekleştirdik.”

Hazırlanan raporun detaylı sunumunu Galatasaray Kulübü Kurumsal İletişim Direktörü Ahu Özyurt yaptı.

Önceki İçerikOlimpiyatın zirvesi Fanatik Sports and Business Summit 2021’de buluştu
Sonraki İçerikbeIN Sports’tan bir ayrılık daha… Doruk Keskin, S Sport’a transfer oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz