Güneş gazetesi yazarı Aybars Hünalp spor dünyasında yaşanan gelişmeleri yazdı.

Cocu’nun yetkili servisi yok muydu?

 

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç,futboldaki kötü gidişi düzeltmek için teknik direktör Cocu’yu görevden kovunca Aziz Yıldırım yanlısı muhalifleri düğmeye bastı. Güya peş peşe kötü sonuçlar alınınca Ali Koç danışmanlarını aramış ve”Bizim Koç grubunda üründe arıza olunca yetkili servis aranır ve servis 48 saat içinde müdahale eder. Cocu’nun yetkili servisini arayalım çözüm bulsun” demiş.

Yapmayın beyler. Pes yahu, Ali Koç buraya tribünden geldi. Ailesinin Türk ekonomisine yön vermesinin başkan seçilmesinde rolü olmadı. Ali Koç muhalifleri kendisine sallarken daha dikkatle davranır ise antipatik olmaktan da kurtulur.

BİSİKLETE TEŞVİK GELMELİ

İstanbul trafiği malum sıkıcı.Istanbul Büyükşehir Belediyesi İSPARK aracılığıyla kiraladığı bisikletler ile yükü hafifletmeye çalışıyor lakin yeterli değil. Acaba diyorum hükümet de bir yasa çıkartarak bisiklet satışlarındaki KDV’yi yi kaldırsa faydalı olmaz mı?

SPOR YAPANLARA BEDAVA SU

Söz belediyeden açılmışken İstanbul Büyükşehir Belediyesi sabah saatlerinde işe gidenlere belli noktalarda sıcak çorba ekmek ve suyu bedava dağıtarak alkış alıyor.Belediyelerin pek çok yerde ücretsiz kurduğu aletli spor yapılabilen tesisler var bunların önünde de sabah 07-10 arası salt su dağıtılsa hoş olmaz mi?

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here