“SPORU SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ”

Türkiye şampiyonasına katılacak Diyarbakırlı karatecileri, çalışma yaptıkları salonda ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu hem malzeme yardımında bulundu, hem de izleyecekleri spor politikasıyla ilgili mesajlar verdi. Türkiye şampiyonu Sena Kızılaslan ile mini bir gösteri müsabakası da yaparak renkli görüntüler sergileyen Başkan Beyoğlu, “Belediye olarak sporu,sporcuları ve gençleri sahipleneceğiz. İmkanlarımız her zaman onların hizmetinde olacak. Bağlar’ımızın gençlerini okul okumaya ve spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

Sporculara Ziyaret Jesti
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 27-30 Haziran tarihleri arasında Gaziantep’te yapılacak Türkiye Ümit Genç U21 Karate Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Diyarbakırlı sporcuları antrenman yaptıkları spor salonunda ziyaret etti.

Şampiyon Sporcu İle Hatıra Müsabakası
Sporcuların durumu hakkında antrenör Mehmet Yazar’dan bilgi alan Başkan Beyoğlu,daha sonra Türkiye şampiyonu Sena Kızılaslan ile mini bir gösteri müsabakası yaparak renkli görüntüler oluşturdu.
Gaziantep’teki Türkiye şampiyonasında başarılı olmaları halinde Ekim ayında yapılacak Dünya Şampiyonası’nda milli takım çatısı altında mücadele edecek olan sporculara spor malzemeleri hediye eden Başkan Beyoğlu,sporculara bundan sonra da destek sözü verdi.

“Spora Tam Destek Vereceğiz”

Sporu ve sporcuları önemsediklerini belirten Beyoğlu, “Diyarbakır’ımızı ve hatta Türkiye’mizi başarıyla temsil etmiş isimlerden oluşan karateci sporcularımızı tebrik ediyorum.Onlara destek olmak için buraya geldik.Hepsı pırıl pırıl ve yetenekli gençler.İnanıyorum ki bundan sonra da büyük başarılara imza atacaklardır.
Biz belediye olarak spora,sporcuya ve gençliğe sahip çıkacağız.Belediyemizin imkanlarını eğitim ve spor alanlarında gençlerimizden esirgemeyeceğiz.
Bir çok branşın yer aldığı ücretsiz yaz spor okulunu başlattık.Gençlerimizden eğitim ve spora yönelmelerini,bu konuda azimli olmalarını istiyoruz.
Bağlar,genç nüfusun fazla olduğu bir çok il’den büyük bir ilçedir.Gençlik ve sporla ilgili projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Sporculardan Alkışlı Uğurlama
Milli sporcuların da yer aldığı karateciler,ziyaret ve malzeme yardımından dolayı teşekkür ettikleri Başkan Beyoğlu’nu alkışlarla uğurladı.

Önceki İçerikSpor camiasından Ekrem İmamoğlu’na hoşgeldin mesajları… Ali Murat Hamarat: Hakem golünü vermedi mi, bir daha atacaksın
Sonraki İçerikYusuf Erdoğan Galatasaray formasını giydi! Fehmi Özgüler: Terim istediyse umut vardır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz