Diyarbekirspor-Tire Maçı 1 TL Ve Yeni Statta

Diyarbekirspor, Tire 1922Spor ile 15 Mayıs Salı günü oynayacağı 3.Lig 2.Grup Play-Off yarı final rövanş maçı için önemli bir karar aldı. Ziraat Türkiye Kupası finaliyle hizmete giren yeni Diyarbakır stadında saat 19.00’da başlayacak maçın bilet fiyatları sembolik olarak 1 TL belirlendi. Stadı tahsis eden Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve kent yöneticilerine teşekkür edildi.

Taraftarlara Destek Çağrısı
Kulübün açıklamasında,” 15 Mayıs Salı günü Saat 19:00’da Tire 1922 Spor ile oynayacağımız Play-Off rövanş maçı kulübümüzün girişimleri sonunda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından saat 19.00’a alınmıştır.Diyarbekirspor’umuz – Tire 1922 Spor karşılaşması için yönetim kurulumuz ücretsiz yapmak istemiş ancak yasal olarak bu mümkün olmadığı için sembolik olarak 1 TL bilet belirlenmiştir.Kentimizin, kulübümüzün arzuladığı ve özlemini duyduğu başarıları getirmesi dileğiyle Yeni Diyarbakır Stadı’mızın hayırlı olmasını diliyor, tüm halkımızı ve taraftarlarımızı 15 Mayıs Salı günü kulübümüz için çok önemli olan bu maça davet ediyoruz.Haydi Diyarbakır el ele kol kola omuz omuza şampiyonluğa yürüyelim” denildi.

 

Stadı Tahsis Eden Bakan Ve Kent Yöneticilerine Teşekkür
Kulübün açıklamasında yeni stadın bu maç için tahsis edilmesini sağlayan Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,milletvekilleri ve kent yöneticilerine de teşekkür edildi.
Açıklamada,”Kulübümüzün 15 Mayıs Salı günü Tire 1922 Spor kulübü ile oynayacağı Play-Off Yarı Final Rövanş karşılaşması kentimizin spordaki yeni eseri olan Yeni Diyarbakır Stadyumunda oynanacaktır.
Yeni hizmete giren ve modernliği, büyüklüğü ve ambiyansı ile göz kamaştıran stadyumu bu maç için kulübümüze ücretsiz tahsis eden Gençlik Ve Spor Bakanımız sayın Osman Aşkın BAK başta olmak üzere Milletvekillerimiz sayın Galip ENSARİOĞLU ve Ebubekir Bal,Valimiz Hasan Basri GÜZELOĞLU, Emniyet Müdürümüz Tacettin ASLAN ile ilgili tüm kurumlara teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

DİYARBEKİRSPOR – TİRE 1922 SPOR BİLET SATIŞ NOKTALARI

14.05.2018 SABAH İTİBARİ İLE SATIŞA ÇIKACAKTIR.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here