İlhanlı’dan Taraftar Gruplarına Çağrı
“El Ele Verip Finale Kalalım”

Diyarbekirspor Omursal Başkanı Feyzi İlhanlı, Salı günü Tire 1922Spor ile yeni Diyarbakır stadında oynayacakları Play-Off yarı final rövanş maçı için kentteki ve bölgedeki tüm taraftar gruplarına çağrıda bulundu.
Takımın 2.Lig’e çıkacağına inandığını belirten İlhanlı,”Takımımız Tire 1922Spor ile deplasmanda oynadığı Play-Off yarı finali ilk maçında iyi bir futbol ortaya koymasına rağmen sahadan hak etmediği bir yenilgi ile ayrıldı. Yönetim olarak maçın ardında soyunma odasına giderek iyi mücadelelerinden dolayı teknik heyet ve futbolcularımızı tebrik ederek, rövanş maçında turu geçmek için gerekli olan skoru elde edeceklerine dair inancımızı dile getirdik. Biz inanıyoruz, bu teknik heyet ve bu futbolcularla önce finale kalacağız, sonra 2.Lig’e çıkacağız.Takımımızı Tire’de yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza ve bizi destekleyen bölge takımlarımızın taraftarlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Tüm takımların taraftar gruplarına çağrıda bulunan İlhanlı,”Asıl büyük sınav 15 Mayıs Salı günü Diyarbakır’da olacak. Azrailler,Direniş,Barikat başta olmak üzere tüm bölgemizdeki tüm takımların taraftar gruplarını, bölge halkımızı ve spor adamlarını,spor taban birliklerini, profesyonel ve amatör kulüplerimizin temsilcilerini Salı günü saat 19.00’da 33 bin kişilik yeni stadımızı doldurarak takımımıza güç vermeye ve rakip takım üzerinde psikolojik baskı oluşturmaya davet ediyoruz. Arzumuz maçın ücretsiz izlenmesini sağlamaktı ancak yasal olarak mümkün olmadığı için sembolik olarak 1 TL fiyat belirledik.
Haydi Diyarbakır diyoruz, haydi ilçelerimiz ve komşu kentlerimiz diyoruz gün birlik ve beraberlik günüdür. Taraftar gruplarıyla, spor adamlarıyla, STK’larıyla, kent yöneticileriyle el ele verme zamanıdır” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here