Paylaş

MİLLİ FUTBOLCU ENES ÜNAL İLE EKRANLARIN SEVİLEN OYUNCULARI BÜŞRA DEVELİ, DİLAN DENİZ VE METİN AKDÜLGER, NIKE’IN WHİTE SNEAKER KOLEKSİYONU İÇİN MERT ALAŞ’IN KARESİNDE BULUŞTU…

MERT ALAŞ VE MARCUS PİGGOTT

NIKE İÇİN FOTOĞRAFLADI

Nike, dünyanın en ünlü fotoğrafçılarından Mert Alaş ve Marcus Piggott ile yaz aylarının en çok aranan spor ayakkabılarını fotoğrafladı. Fotoğraf çekiminde, bu sene İspanya’da boy gösterecek milli futbolcu Enes Ünal’ın yanı sıra sevilen oyuncular Büşra Develi, Dilan Deniz, Metin Akdülger de yer aldı.

Nike’ın yaza özel koleksiyonu White Sneaker için ünlü isimler bir araya geldi. Dünyanın en ünlü fotoğrafçılarından Mert Alaş ve Marcus Piggott’un gerçekleştirdiği fotoğraf çekiminde, milli futbolcu Enes Ünal’ın yanı sıra ekranların sevilen oyuncuları Büşra Develi, Dilan Deniz, Metin Akdülger yer aldı.

Air Max 97 OG gibi ikonik silüetler ve zamana bağlı olmayan klasiklerin yeni versiyonlarıyla dikkat çeken White Sneaker Koleksiyonu, en parlak beyaz renkleri ile yaz kombinlerinin vazgeçilmezi olacak.

Türk yeteneklerin bir araya gelmesinden ve onlarla çalışmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mert Alaş, Nike gibi ikonik bir marka için harika resimler yaratmanın gerçekten muhteşem olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here