SEK’İN YENİ REKLAM FİLMİNDE EUROLEAGUE’İN YILDIZLARI BİR ARAYA GELDİ

SEK GÜNLÜK SÜT İLE SAHADA DA İYİLİK KAZANIR

EuroLeague’in ‘İyilikle Besleyen’ sponsoru SEK, yeni reklam filminde bir an önce büyümek isteyen çocukları EuroLeague’in yıldızlarıyla aynı sahaya çıkarıyor. SEK’in yeni reklam filminde Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay ve Brock Motum, Fenerbahçe Doğuş’tan Sinan Güler ve Brad Wanamaker ile CSKA Moskova’dan Viktor Khryapa yer alıyor.

“SEK İyilikle Büyütür” mottosu çerçevesinde çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimini destekleyen SEK, EuroLeague’in İyilikle Besleyen Sponsoru olarak, çocukların sağlıklı gelişimi için spora desteğini sürdürüyor. SEK yeni reklam filminde sütün fiziksel büyümeye olan katkısını vurgularken, bir an önce büyümek isteyen çocukları EuroLeague’in yıldızlarıyla aynı sahaya çıkarıyor. Filmde Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay ve Brock Motum, Fenerbahçe Doğuş’tan Sinan Güler ve Brad Wanamaker ile CSKA Moskova’dan Viktor Khryapa yer alıyor.

MullenLowe İstanbul reklam ajansının imzasını taşıyan film, boyunun bir an önce uzamasını isteyen bir çocuğun basketbol oyuncuları ile girdiği tatlı iddiayı anlatıyor.Filmde ayrıca yüzde 100 doğal SEK Günlük Süt’ün protein, vitamin ve mineral içeriği ile yüksek besin değerinin İstanbul Teknik Üniversitesi TTO tarafından onaylandığı bilgisine yer veriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here