Paylaş

Fatih Doğan: Konyaspor başkanı ispatlasın mesleği bırakırım

Beşiktaş ile Atiker Konyaspor arasında oynanan Turkcell Süper Kupa finali sonrasında yaşanan olaylar hakkındaki gelişmeler her gün artarak devam ediyor. Özellikle Konyaspor Kulübü’nün resmi sitesinden yapmış olduğu açıklamaların bir çoğunun gerçeği yansıtmadığı, fotoğraflar ve görüntülerle bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Ahmet Şan’a çağrı ispatla

Sabah Gazetesi yazarı Fatih Doğan, sosyal medya hesabından Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın kulüp sitesindeki açıklamalarının bir çoğunun gerçeği yansıtmadığını yazdı. Doğan, “Konya Başkanı Ahmet Şan’ın iddia ettiği “50 BJK taraftarı da sahaya girdi” sözünü ispatlasın” ben mesleği bırakırım. Yanlış yalanla savunulmaz” ifadelerini kullandı.

 

 

Fatih Doğan, perşembe günü temsilci hasar tutanaklarının yayınlanacağını ve orada özellikle Konyaspor taraftarlarının yapmış olduğu tahribatın ortaya çıkacağını yazdı.

Fatih Doğan

Ahmet Ateş hakkındaki iddialar fotoğraflarla çürütülmüştü

Öte yandan Konyaspor Kulübü’nün özellikle Vodafone Park Koordinatatörü Ahmet Ateş hakkında “Başından yaralandığı iddia edilen Beşiktaş Vodafone Park Koordinatörü, başkan yardımcımıza ve kalecimize sözlü olarak sataşmış, peşi sıra sahaya çıkış tünelinin yanında kendi taraftarlarına dönerek üç kez “siz de inin saldırın” diyerek seyircileri kışkırtmıştır.” açıklamasının ise tamamen yanlış olduğu ortaya çıkmış aksine Ahmet Ateş’in olayları büyüten değil yatıştıran taraf olduğu fotoğraflarda net bir şekilde görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here