Hürriyet gazetesi perşembe günleri ana gazetede basketbola özel sayfa ayırma kararı aldı. Sayfanın sorumlusu olan Fatih Saboviç bu gelişmeyi sosyal medya üzerinden duyurdu ancak ilk mesajı veda mesajı olarak algılandı. Saboviç bunun üzerine ikinci mesajı attı:

“Kapısından stajyer olarak girdiğim ve 10 yıldır spor servisinde editörlük & muhabirlik yaptığım Hürriyet Gazetesi’nde bundan sonra her perşembe günü basketbola ait özel bir sayfamız olacak. Burada yepyeni değerler yaratmaya ve basketbola hak ettiği önemi vermeye çalışacağız.
Sizlerle aşağıdaki görselde, perşembe günü yayımlamayı planladığımız ilk sayfamızın içeriğine dair ufak bir paylaşıma girmeye çalıştım. İlerleyen dönemde sosyal medya üzerinden sizlerin de katılımıyla burada güzel işler yapmaya çalışacağız. Bu yenilik, hepimize şans getirsin…
Birkaç saat önce yaptığım duyuruda da bir yeniliğin geleceğini ifade etmeye çalışsam da, buradaki ve yaşamımdaki pek çok insan ‘olumsuz okumlama’ yapıp yanlış fikirlere kapılmış. Gerçekten herkes o kadar iyi niyetli ve güzel ki, beni ne kadar sevdiğinizi bir kez daha anladım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here