Volkan Babacan altyapısında yetiştiği Fenerbahçe’ye geri dönüyor

Volkan Babacan altyapısında yetiştiği Fenerbahçe\'ye geri dönüyor

Başakşehir’de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Volkan Babacan, kariyerinin zirvesine çıkmış durumda. A Milli Takım ile EURO 2016’da mücadele edecek olan Volkan Babacan için sürpriz iddialar da peşisıra gelmeye başladı.

Sezon başında kaleci konusunda Iker Casillas operasyonundan yüksek maliyetler nedeniyle son anda vazgeçen ve Volkan Demirel’in arkasına Fabiano’yu getiren Fenerbahçe Yönetimi’nin rotasını bu kez de Volkan Babacan’a kırdı.

Fabiano’nun satın alma opsiyonunu kullanmayarak; Volkan Demirel ayarında bir kaleci takviyesi yapmak isteyen Fenerbahçe Yönetimi, hem yerli olması hem de uygun maliyeti nedeniyle Volkan Babacan’ı gündemine aldı.

16-05/23/kalecilerimmm-1.jpg

Fenerbahçe altyapısında yetişen, daha sonra Manisaspor’a transfer olan ve Başakşehir’deki performansıyla zirve yapan Volkan Babacan’ın kadrosuna katmak için çalışmalara başlayan sarı-lacivertli yönetim, EURO 2016’dan sonra ilk resmi hamlesini yapacak. EURO 2016’da A Milli Takım kalesini koruyacak olan Volkan Babacan’ın Başakşehir ile olan sözleşmesi 2018 Haziran’ın da sona erecek. (sporx)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here