FENERBAHÇE KAPTANI MELİH MAHMUTOĞLU EGE BİLİM KOLEJİ’NDE PANELE KATILDI.
MELİH MAHMUTOĞLU:
// GALATASARAY’I O SAHADA ÇOK YENDİK.
// GALATASARAY SEYİRCİSİNİN BASKISI BENİ ETKİLEMİYOR, HATTA HOŞUMA GİDİYOR
// FUTBOL TAKIMIMIZ SEZONU KUPAYLA KAPAYACAK

Fenerbahçe basketbol takımının kaptanı Melih Mahmutoğlu, Ege Bilim Koleji’nde düzenlenen panelde, Galatasaray derbisi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Apdi İpekçi’de oynanacak maçla ilgili konuşan Melih, “Türkiye’nin 2 büyük takımı özel bir derbide karşılaşacak. Tüm rakiplerimize saygı duyuyoruz” dedi. Bir soru üzerine “Galatasaray taraftarı tribünde etkili olabilir ama ben olumsuz etkilenmiyorum. Hatta bu tür baskılar enim daha çok hoşuma gidiyor. Bizim için bayram havasında geçiyor. Orada çok kazandık” diye konuştu.

Melih “Fenerbahçe taraftarının bana ayrı bir sevgi duyması, onların içinden tribünden gelmemdir. Ben de onları çok seviyorum. Fenerbahçeli babanın Fenerbahçeli oğluyum. Gönlüm istiyor ki futbol takımımız da çok başarılı olsun. Zaten bu günler geçecektir. Fenerbahçe taraftarıyla büyüktür, takımlarını iyi günde kötü günde desteklesinler. Aslolan Fenerbahçe’dir. Sezonu kupayla kapayacaklarına inanıyorum” dedi.

Son yıllarda final-four’larda kaçan şampiyonluklara değinen Melih, hakem hatalarına sığınmadıklarını, bunun her yerde olabilieceğini, İstanbul’da düzenelenecek final four içinde endişe taşımadığını ifade etti.

Melih, yabancı oyuncu sayısının artmasıyla ilgili ise “Evet, yerli sayısı düştü. Ama biz çalışmaya devam ediyoruz. Kulübümüz için her zaman hazır olmaya çalışıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here