F.Bahçeli yıldız Valencia ile anlaştı!

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Gökhan Gönül’e La Liga ekiplerinden Valencia teklifte bulundu. Gökhan ile prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi…

Sezon başında yaşadığı sakatlığı atlatıp takıma katıldıktan sonra harika bir form grafiği yakalayan ve Fenerbahçe’nin yeniden liderliğe yükselmesinde büyük pay sahibi olan Gökhan Gönül’ün performansı Avrupa devlerinin de dikkatini çekti. İspanyol ekibi Valencia’nın sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Gökhan Gönül’e teklifte bulunduğu ve prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi. Durumdan haberdar olan Fenerbahçe yönetiminin ise futbolcusunu kaptırmamak için devre arasında Gökhan Gönül ile masaya oturmayı planladığı belirtiliyor.
Takımda 2. kaptanlık görevini de sürdüren Gökhan’a Sarı- Lacivertli yönetimin son derece cazip bir teklif sunacağı ifade ediliyor. 2007 yılından bu yana Fenerbahçe formasını giyen Gökhan Gönül’ü Sarı-Lacivertli yönetimin kaybetmek istemediği ve manevi baskı yapacağı da belirtiliyor.

AJAX MAÇI SONRASI VEDA MESAJI VERMİŞTİ
BU arada yaşanan gelişmeler UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’nin Ajax’ı Kadıköy’de 1-0 mağlup ettiği maçın ardından Gökhan Gönül’ün yapmış olduğu açıklamaları hatıra getirdi. Gökhan o maçın ardından “Bir teşekkür de taraftarımıza etmek istiyorum. 2-3 aydır top oynamıyorum, beni çok iyi karşıladılar. Bugün buradayım yarın belki başka bir yerde olabilirim ama onları unutmayacağım” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here