BAJA TROIA TÜRKİYE START ALIYOR

2022 yılı takviminde FIA tarafından Cross-Country Bajas European Cup Aday Yarış statüsüne alınan Uluslararası BAJA TROIA TÜRKİYE 2022 Basın toplantısı, yarın yapılacak

İstanbul Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen ve 2022 yılı takviminde FIA tarafından Cross-Country Bajas European Cup Aday Yarış statüsüne alınan Uluslararası BAJA TROIA TÜRKİYE bu sene 22-25 Eylül tarihleri arasında Çanakkale’nin görsel ve tarihi zenginlikleri içinde hazırlanan muhteşem etaplarla düzenlenecek. 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) destekleriyle düzenlenen organizasyona Çanakkale Valiliği ve Çanakkale Belediyesi de tam destek veriyorlar. 

İSOFF Uluslararası Otomobil Sporları alanında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek için Çanakkale bölgesindeki çalışmalarını tamamladı. 

Yarın (21 Eylül Çarşamba) Saat 14.00’teTRUVA Otelde düzenlenecek Basın Toplantısında, yarışa ilişkin tüm detaylar anlatılacak. Toplantıda Yarış direktörü Özlem Mestçi, İstanbul offroad kulübü Sportif Direktörü Selahattin Toper, Hakan Betir, İstanbul Ofroad Kulübü Basın Temsilcisi Ayşin Uysal ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Çanakkale İl Temsilcisi Mustafa Kansu, yarışa ilişkin bilgileri basın mensupları ile paylaşacaklar.

Önceki İçerikTürkiye Şampiyonası 7.Etap Yol Yarışları 22-25 Eylül’de Kırıkkale’de gerçekleştirilecek
Sonraki İçerikTSYD Ankara Şubesi’nin yeni başkanı Murat Tarhan oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz