Paylaş


FUTBOLCULAR LİG BİTİNCE SAÇ EKİMİNE KOŞUYOR

SAÇ EKTİREN FUTBOLCU TOPA DAHA İYİ KAFA VURUR

Plastik Cerrah Op. Dr. Beyhan Kanmaz, saç ekimi konusunda profesyonel futbolcuların durumu ile ilgili konuştu. 2015’te kurulan ve Ataköy Towers’ta hizmet veren Hair of Istanbul’un yöneticisi olan Beyhan Kanmaz, “Saç ekim alanının lideri olan ülkemiz bu konuda diğer ülkeler arasında rakip tanımıyor” dedi.

Profesyonel futbolcular için en sağlıklı ameliyat aralığının sezon arası olduğunu ifade eden Kanmaz, “Saç ekiminden sonra kişilerin yaklaşık bir ay kadar kafalarına darbe almamaları gerekir, onun için profesyonel spor yapanlar ve futbolcular için en uygun zaman sezon arasıdır. Zaten sezon arası başlar başlamaz bize koşarak gelen futbolcular var” dedi.

“Futbolcular saç ektirdikten sonra topa kafa vurma konusunda sıkıntı yaşar mı?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Bu süreç sadece bir ay için geçerlidir. Bunun sebebi ise suni kanalların içindeki saç kökleri tam anlamıyla tutunması yaklaşık bir ayı buluyor. Ama 1 aydan sonra da istediklerini yapabilirler. Zaten bu iş özgüvenlerini de arttırdığından top daha iyi kafa vuranlar da var. Spor camiasından birçok misafirimiz oldu, bunlarında için futbolda var, boksör, ağır sikletle uğraşanlar da var. Sadece onların değil hiçbir hastamızın ismini vermemiz mümkün değil maalesef. PRP tedavisi için bizi ziyaret edenler de oluyor” diye konuştu.
Kanmaz son olarak şunlar söyledi: Yaptığımız işin aynı zamanda ülkemize döviz getirdiğinin farkındayız. Aynı zamanda ülkemizi de bu alanda temsil ettiğimizi farz edersek bütün servisimizi VIP olarak vermekteyiz. Beş yıldızlı otelde konaklama, VIP araçla karşılama ve bütün transferler, profesyonel tercüman kadromuz ve rehberlerimiz de bulunuyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here