Başkan Özbek GSYİAD organizasyonuna katıldı

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonuna katıldı.

1905 GSYİAD Dernek Lokali’nde gerçekleşen organizasyonda Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile birlikte Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı Metin Öztürk, Prof. Dr. Emre Alkin, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve davetliler yer aldı.

Başkan Özbek GSYİAD organizasyonuna katıldı

Prof Dr. Emre Alkin, sporu ve hayatı 21. yüzyıla göre tasarlama üzerine yapmış olduğu konuşmanın  ardından, davetlilere kitabını imzaladı. Davetlilerle görüş alışverişinde bulunan Başkan Dursun Özbek, daha sonra davetlilerle beraber 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk’ün doğum gününü kutladı.

1905 GSYİAD, kahvaltı organizasyonunda, üyelere ve davetlilere yapmış olduğu sunum ve bilgilendirmeden ötürü 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı tarafından Prof. Dr. Emre Alkin’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

Önceki İçerikAli Şen: Aziz Yıldırım 500 milyon dolar bırakmalı!
Sonraki İçerikMedipol Başakşehir’in passolig sayısı 30 bine yaklaştı! Kart alanlar Emre Belözoğlu ile tanışacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz