Son günlerin en çok konuşulan takımı olan Galatasaray Liv Hospital‘da flaş bir gelişme daha yaşandı.

Başantrenör Ergin Ataman‘ın 8 Şubat’taki NSK Eskişehir Basket maçında tokat attığı ve daha sonra kadro dışı bıraktığı genç oyuncu Göktürk Ural, affediliyor. Galatasaray’ın basketboldan sorumlu yöneticisi Ural Aküzüm, Göktürk ve ailesi ile görüşüp, krize son verme yolunda önemli bir adım attı.

Ural Aküzüm’ün, günün ilerleyen saatlerinde Ergin Ataman ile de bir araya geleceği ve bu görüşmenin ardından Göktürk’e af çıkacağı belirtildi.

Göktürk Ural’ın önümüzdeki hafta takımla birlikte antrenmanlara katılması bekleniyor.

URAL AKÜZÜM: “GÖKTÜRK VE BABASIYLA GÖRÜŞTÜM”
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm, Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman’ın tokat attığı ve kadro dışı bırakılan genç oyuncu Göktürk Ural ile görüştüğünü, konuyu “kendi içlerinde çözeceklerini” söyledi.

Sarı-kırmızılı kulübün basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Aküzüm, yaptığı açıklamada, NSK Eskişehir Basket maçının ardından Ataman’ın soyunma odasında tokat attığı genç oyuncu Göktürk Ural ile bir araya geldiğini belirterek, “Göktürk Ural ve babasıyla görüştüm. Bu konuyu kendi içimizde çözeriz” dedi.

ga

Göktürk’ün kadro dışı kalmasının sportif bir karar olduğunu ve affedilmesinin de bu kanal üzerinden olacağını anlatan Aküzüm, “Oyuncuyu hocamız Ergin Ataman kadro dışı bıraktı ve affetme kararını da yine o alacaktır. Galatasaray ailesi, sorunlarını kendi içinde çözebilir” diye konuştu.

Ba arada Trabzonspor MP’yi TBF’ye şikayet ederek bonservisini alan Tutku Açık’ın da sarı-kırmızılılarla imza atacağı öğrenildi…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here