“Kazanmak Kafada Başlar” dediler Şampiyon Oldular!

Head&Shoulders’tan EuroCup Şampiyonuna

Büyük Kutlama!

EuroLeague Basketball’un “Özgüven Sponsoru” Head&Shoulders, EuroCup şampiyonluğu ile Türkiye’yi gururlandıran Darüşşafaka Basketbol Takımı’nın büyük başarısını, düzenlediği bir davet ile kutladı.

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders, “Kazanmak kafada başlar” diyerek Türkiye’ye 8. Avrupa kupasını kazandıran Darüşşafaka Basketbol Takımı’nın başarısını tüm takımın katıldığı bir davet ile kutladı.

D.ream grubunun da katkılarıyla, 17 Nisan Salı gecesi gerçekleşen davete, EuroCup şampiyonu Darüşşafaka Basketbol Takımı’nın yıldız oyuncuları, P&G Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, İbrahim Kutluay, Deren Talu, Jülide Ateş, Şahika Ercümen gibi spor, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu: “P&G olarak, dünyada spora en çok destek veren şirketlerden biriyiz ve Head&Shoulder markamız ile Türkiye’de basketbolun gelişmesine yönelik, sporu ve sporcuyu destekleyen projeler geliştirmekten dolayı da çok mutluyuz. Darüşşafaka Basketbol Takımı’nı EuroCup başarısından dolayı tebrik ediyor, Türk sporuna bu gururu yaşattığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

*Temmuz 2016– Haziran 2017 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

P&G Hakkında

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de Alo®, Ariel®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, İpana®, Olay®, Oral-B®, Orkid®, Pantene® ve Prima® gibi güvenilir, kaliteli ve lider markalardan oluşan güçlü bir ürün yelpazesine sahiptir. P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here