Yazarımız Ahmet Konanç, Şenol Güneş ile ilgili tartışmalara değindi:

 

NE AYRILMASI, ŞENOL GÜNEŞ KAMP PLANINI YAPTI!

BEŞİKTAŞ’A YENİ KALECİ GELİYOR…

TOLGA ZENGİN ŞENOL GÜNEŞ’İ KIZDIRIYOR!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, sık sık Trabzonlu dostları ile İstanbul’da biraraya geliyor. Onlarla dertleşiyor. Bu görüşmelerden sonuncusu geçtiğimiz günlerde sosyetenin gözdesi bir mekanda gerçekleşti. O masadan bize gelen bilgiler ise hayli ilginçti.

Lafı uzatmayalım ve haberlere geçelim…

1- Şenol Güneş Beşiktaş ile anlaştı. Sözleşme yenilenecek. Gelecek yılın kamp planlamasını bile yaptı. Şampiyonlukları 4’lemek istiyor. Öyle iddia edildiği gibi ayrılmayı planlamıyor. Yöneticilerle kavga ettiği de yok. Zaten ne dese anında yerine getiriliyor. Ayrıca gündemine milli takım da yok.

2- Şenol Güneş, Fabri’nin Lyon ve Fenerbahçe maçlarındaki hatalarını unutamıyor. Gelecek sezon için daha üst sınıf bir kaleci transferi planlanıyor. Aslında Şenol Güneş Tolga Zengin’e daha çok güveniyor Ve daha iyi kaleci olduğunu düşünüyor. Fakat Beşiktaş taraftarının Tolga Zengin’e olan güvensizliği nedeniyle kalede görev değişimi yapamıyor. Bu arada Tolga Zengin’in de kendisine iyi bakmadığı, idmanlarda yeterince çalışmadığı, yedekliği kabullendiği bilgileri geliyor. Bu da Şenol Güneş’in canını sıkıyor ve Tolga Zengin’e kızıyor.

3- Şenol Güneş ile dostlarının sohbetinde şu ilginç sözler de sarfedildi. “Hocam, Trabzonspor’da 5-6 şampiyonluğundaki elinden alındı. Ama İstanbul takımı olunca işte daha güçlü oluyorsun.” Şenol hoca bu söyleme manidar bir sessizlikle cevap verdi! Yorumsuz kaldı ama yakın dostlarına göre Trabzonspor halen içinde bir yara..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here