Beşiktaş, son 1 hafta içerisinde iki milli oyuncusu için arka arkaya teklifler aldı.

İlk olarak Ajansspor’un duyurduğu, Lecce’nin Burak Yılmaz’a yönelik teklifi kabul görmedi. İtalyan takımını temsilen gelen yetkili direkt olarak Beşiktaş’la görüştü. Burak ya da milli futbolcunun temsilcileriyle temas kurulmadı.  Önerdikleri ücret son derece yetersiz olunca bu iş sadece bir konuşma olarak kaldı. Burak’a Lecce dışında teklif getiren bir İtalyan kulübü bulunmuyor.

UDINESE, BEŞİKTAŞ’A DORUKHAN İÇİN 7+1 MİLYON EURO ÖNERDİ 

Radyospor’dan Özgür Sancar’ın edindiği bilgiye göre, bu sezonki performansıyla dikkâtleri üzerine çeken Dorukhan Toköz’e ise İtalya’dan Udinese talip oldu. Beşiktaş kulübüne gelen İtalyan kulübü yetkilisi, 7 milyon Euro, ayrıca 6 ay sonra ödenmek üzere artı 1 milyon Euro daha önerdi. Beşiktaş teklifi yeterli bulmadı.

Siyah beyazlıların Dorukhan’la ilgili belirlediği taban fiyat 9 milyon Euro. 9-12 milyon Euro bandında gelebilecek teklifler değerlendirilecek.

AVRUPA’NIN 1 NUMARALI KUPASINI ALAN KULÜP DE TALİP… 

Dorukhan’la ilgili daha önemli olan gelişme ise Avrupa’nın 1 numaralı kupasını alan takımın kendisine talip olması.

Liverpool, şu ana kadar resmî bir teklif vermedi; fakat temsilcileri ve Beşiktaş kulübüyle görüşmeler yaptı. Jurgen Kloop ile Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan Liverpool, tespit ettiği, gelecek vaadeden pek çok oyuncu ile birlikte Dorukhan’ın da transfer koşullarını değerlendiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here