Liverpool Menajeri Jürgen Klopp, Lucas Leiva için Galatasaray’a flaş bir cevap verdi…

Liverpool Menajeri Jürgen Klopp, Barcelona ile oynayacakları hazırlık maçı öncesinde Galatasaray’ın ‘anlaştık’ açıklamasını yaptığı Lucas Leiva konusunda sorulan bir soruya ilginç bir cevap verdi.

Alman teknik adam, Galatasaray’ın Lucas için gereken bonservis bedelini ödemesi gerektiğini belirtirken; “Ne olacağını göreceğiz. Biz burada bir iş yürütüyoruz. Eğer bizden birisi bir oyuncuyu istiyorsa, parasını ödemek zorunda. Biz kaliteli oyunculara sahibiz. Eğer bizim oyuncumuza ihtiyaçları varsa, uğraşsınlar. Ancak biz hediye olarak vermeyiz” ifadelerini kullandı.

Klopp ayrıca, Leiva’nın henüz sakatlığını tam olarak atlatamadığını ve transfer dönemi sonra ermeden 1-2 hamle daha yapabileceklerini belirtti.

‘LUCAS İÇİN HER KONUDA ANLAŞTIK’

Galatasaray Sportif AŞ Üyesi Levent Nazifoğlu ise, Eren Derdiyok’un sözleşme töreninde açıklamalarda bulundu. Eren Derdiyok’un ardından forvet transferini kapattıklarını ifade eden Nazifoğlu, Lucas Leiva ve Tolga Ciğerci hakkında da flaş sözlerin altına imza attı.

Lucas Leiva’nın kendisi ve Liverpool ile anlaşmaya vardıklarını dile getiren Nazifoğlu, “Forvet transferini kapattık. Lucas Leiva için Liverpool ile her konuda anlaştık ve sakatlıklardan dolayı endişeler var. Klopp’u bekliyoruz. Tolga Ciğerci için teklifimizi yaptık ve bekliyoruz. Sağ bek transferi için şu anda bir şey yok ama olabilir” dedi.

(SporX)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here