Kadın basketboluna önemli yatırımlar yapan ve kupalar kaldıran Yakın Doğu Üniversitesi sürpriz bir kararla ligden çekildi.

BGD döneminden beri kulübün medya sorumlusu olarak çalışan duayen gazeteci Fehmi Özgüler karar sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

“Tüm dostlarıma iyi günler diliyorum. Türk Kadın Basketbolu’na iki yıl hizmet veren bu süre içinde 5 kupa alarak tüm dikkatleri üstüne geçen Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Yakın Doğu Üniversitesi Yönetiminin aldığı karar nedeniyle yaşamına son verdi. Burada görev yaptığım iki yıl içinde çok güzel günler geçirdim. Buranın parçası olmaktan son derece mutlu oldu. Başkanından tutun, malzemecesine kadar fotoğraf gönderdim. İnanın bu işi yaparken, hayli zevk aldım. Bu karar nedeniyle, YDÜ’deki görevim de sona erdi. Bana büyük destek veren başta YDÜ Başkanı Işık Eyigüngör, yöneticiler, teknik heyet, sporcular ve staff arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Herkese bereketli, neşeli, huzurlu, mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here