Kobe Bryant eşi Vanessa Bryant ile ‘helikopter’ anlaşması yapmış!

13 yaşındaki kızı Gianna ile birlikte helikopter kazasında hayatını kaybeden ünlü basketbolcu Kobe Bryant’ın eşi Vanessa ile aynı anda uçmama konusunda anlaştığı ortaya çıktı.

People dergisine konuşan, aileye yakın, ismi açıklanmayan kaynak, Kobe Bryant’ın Los Angeles Lakers’ta basketbol oynarken trafikte daha fazla zaman kaybetmemek ve ailesiyle daha çok vakit geçirmek için helikopter kullanmaya başladığını, ayrıca özellikle eşi Vanessa ile birlikte aynı anda helikoptere binmemeye gayret gösterdiğini söyleyerek, “Bu sayede eşi Vanessa ve kızları Natalia (17), Bianka (3) ve Haziran 2019’da doğan Capri hayatta kaldı” dedi.

Dünyanın belli başlı zengin ailelerinin yolculukta yaşanacak kazaları göz önüne alarak ailece aynı uçağa/helikoptere binmediği biliniyordu. Çok seyahat eden Bryant ailesinin de bu kuralı uyguladığı anlaşıldı.

Kasım ayında Sunday Paper dergisine röportaj veren Kobe Bryant şunları söylemişti:

“Baba olmak bu dünyada en çok gurur duyduğum şey; bu benim en büyük başarımdır. Çok şey öğrendim, ama belki de en derin şey, ebeveyn olduğunuzda çocuklarınız için sahip olduğunuz en güzel şey karşılıksız sevgi olmuştur. Bu deneyimi dört kez yaşadığım için çok mutluyum ve bence dünyada bu duygudan daha güçlü hiçbir şey yok.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here