Bu Yaz Basketbolun Starları ve Star Adayları Antalya’da
Bir araya Geliyor…

Dünyanın en büyük basketbolcularından, Kobe Bryant ve Kyrie Irving gibi isimlerin kişisel koçluğunu da yapan Micah Lancester’ın (I’M POSSIBLE TRAINING) star adaylarına eğitim verdiği basketbol kampı 21-29 Ağustos tarihleri arasında basketbol severleri bekliyor.

Antalya Gloria Sports Arena Otelin ev sahipliği yapacağı kampın konuğu ise, ismi anıldığında dahi pek çok hayranının kalp atışlarını hızlandıran bir isim. Kampın süpriz oyuncusu, bu sezon NBA’de yılın smacını da yapan ve INDIANAPACERS ile 84 milyon dolarlık kontrata imza atan Victor Oladipo olacak. Basketbol
severlerlerin kolay kolay erişemeyeceği bu iki isimle bir araya gelme fırsatını ise Basket Fundamentals sunuyor.
Kampa katılmak, Micah Lancester ve Victor Oladipo ile aynı ortamda yer almak isteyenlerin katılım için zaman kaybetmeden Basket Fundamentals’a ulaşıp kayıt yaptırması gerekiyor. Zira sınırlı kontenjan koşullarında, aşırı talebe bağlı olarak yer
bulamama ihtimali oldukça yüksek.
Türkiye’de nadiren gerçekleşen organizasyonlardan birisi olan kampa katılım için, Basket Fundamental internet sitesinde yer alan formu doldurmanız yeterli.
http://www.basketfundamentals.com/tr/kayit/ linkinde yer alan kayıt forumunun detayında ihtiyacınız olan tüm bilgiler yer almakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here