G.Saraylı taraftarı döven holiganlar yakalandı

Konya Cumhuriyet Başsavcılığı, Konya’da G.Saraylı bir taraftarın dövülmesiyle ilgili görüntülere dair soruşturma başlattı. Görüntülerde darp edildiği görülen G.Saraylı taraftarı Hakan Karaoğlu bulunarak ifadesi alındı. Polis kimliğini tespit ettiği 4 saldırganı yakaladı.
Konyaspor Kulübü saldırıyı sert bir şekilde kınarken Konyaspor’un taraftar grubu Nalçacılılar, Karaoğlu’nu evinde ziyaret ederek Konyaspor- Salzburg maçına davet ettiler.
Galatasaray Kulübü Muğla’dan maç için Konya’ya giden ve bu vahim olayı yaşayan öğrenciyi Galatasaray- Fenerbahçe maçında ağırlayacağını açıkladı.
HARUN MUSLU: BEN DE YAŞADIM
Bu arada uzun yıllar Galatasaray muhabirliği yapan gazeteci Harun Muslu, benzer bir olayın kendi başına geldiğini açıkladı:
“2006 yılında 3 çift, eğlence sonrası Ortaköy’de bulunan Şah iskembecisinde (simdi kırçiceği oldu) çorba içiyorduk. FB tribününde montlu guruptan oldugunu iddia eden 8 kişi bir anda bize saldirdi. Hedefleri bendim beni taniyorlardi ve Galatasarayli oldugumu biliyorlardi. Sonuç: sol elimde iki sağ elimde 1 parmagım kırıldı, olay sonrası manzarayı görüp saldiriyi benim yaptigimi sanan polis, bana kelepce takmaya çalısırken kaldırımdan asağı boşa bastım ve sağ diz ön çapraz bağım koptu. İşin ilginç tarafı, bize saldıran 8 kişi de onlari şiddetli darp ettiğim gerekçesiyle benden şikayetci oldu. 4 ü mahkemeye 1 ay iş göremez raporu sundu ve dava 3 sene sürdü:)))) Bunu niye anlattım? Konya’da o genç kardeşimize saldıran korkaklarla, bana saldıranlar arasında hiç bir fark yok. Bunların hepsi koyun sürüsü gibi dolanırlar 1 gr yürekleri yoktur ve her türlü yavşaklığı da yaparlar. Gün gelir karşındaki, ya da olay sonrası adalet, sizin gibileri gereken yere sokar. O çocuğa çok üzüldüm. Not : Masamda yanımdakilerden biri gazeteci Ali Aydın’dı…”
Önceki İçerikTSYD Takımı Moldova’ya neden 10-0 yenildi? Takımımız skora itiraz etti!
Sonraki İçerikFenerbahçe’nin komutanı Dirar!..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz