TFF Başkanı Nihat Özdemir, Bakan Fahrettin Koca’dan onay aldı: ‘Futbolcular aşılanacak’

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile yaptığı görüşmenin ardından futbolcuların aşılama kapsamına alındığını açıkladı.

Özellikle Milli Takım arasından sonra birçok futbolcuda corona virüsüne rastlanılmasının ardından çok önemli bir gelişme yaşandı. TFF, futbolcuların aşılama kapsamına alınması için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan onay aldı.

FOX Haber’de yayınlanan Çalar Saat programında İsmail Küçükkaya, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile konu hakkında yaptığı görüşmeyi açıklarken, alınan kararı da duyurdu.

Küçükkaya, “TFF Başkanı Nihat Özdemir’den haberi aldım. Nihat Özdemir, TFF olarak Ankara’da konuyu detaylı olarak ele aldıklarını, devletin ilgili kurumlarıyla temasa geçtiklerini ve futbolcuların aşılama kapsamına alındığını belirtti” sözleriyle kararı izleyenleriyle paylaştı.

Konuyla ilgili paylaşım yapan bazı vatandaşlar alınan kararın yanlış olduğunu değerlendirirken, bazı kişiler ise doğru buldu. Geçtiğimiz hafta oynanan milli maçların ardından Süper Lig’de birçok kulüpte vaka sayılarında artış gözlemlenmişti.

Önceki İçerikHıncal Uluç, 104 amirali yazarken Dumlupınar şehitlerini andı, Ayhan Hünalp’in “Teğmenim” şiirini yayınladı
Sonraki İçerikAnadolu Ajansı’nda Şenol Kazancı dönemi sona erdi, yeni genel müdür Serdar Karagöz oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz