Anadolu Efes’e 84-82 mağlup oldukları karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Ülker’in koçu Zeljko Obradovic sarı lacivertli taraftara sitemde bulundu. Tribünlerin boş olmasına tepki gösteren tecrübeli hoca, “25 milyon taraftarımız olduğu söyleniyor, (tribünlere bakarak) bu bir hikaye” yorumunda bulundu.

Obradovic’in maç sonunda hem tribünleri boş bırakan taraftara hem de mağlup olan oyuncularına sitem ettiği açıklamaları şu şekilde;

“Bu akşam maç saat 19:00’da başladı. Yani taraftarın gelmesi için ideal bir saat. Bu takım Final Four’a kalmış, Anadolu Efes gibi ciddi bir rakiple oynuyor ve tribünler boş kalıyor. Gelenlere teşekkür ederim ama salonun bugünkü durumunu hayatım boyunca unutmayacak, kalbimde saklayacağım. 25 milyon taraftarımız olduğu söyleniyor, (tribünlere bakarak) bu bir hikaye. Bugün çok daha fazla destek beklemek hakkımızdı ama bizimle değillerdi.

Bazı oyuncularımın hiç katkısı olmadı. Bunun nedenini onlara sormak gerekir. Önümüzde 3 lig maçı daha var. Onlara daha fazla konsantre olmaya çalışacağız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here