Participants perform during the Wings for Life World Run Flagship Run in Izmir, Turkey on May 08, 2022. // Mahmut Cinci for Wings for Life World Run // SI202205090403 // Usage for editorial use only //

Wings for Life World Run

Heyecanına 100 Gün Kaldı

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak amacıyla tüm dünyada aynı anda koşulacak olan Wings for Life World Run 2023, bu yıl 7 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te gerçekleşecek. Wings for Life World Run kapsamında dünyanın dört bir yanından yüz binlerce kişi aynı anda, “Koşamayanlar için koşacak”. Wings for Life World Run mobil uygulaması üzerinden koşucular, resmi lokasyonlar dışında da kendi lokasyonlarını ve koşu parkurlarını seçerek dilediği yerde koşabilecek. Binlerce kişinin koşacağı etkinlik ile ilgili detaylara, katılım bilgisine ve kayıt bilgilerine https://www.wingsforlifeworldrun.com/tr adresinden erişim sağlanabiliyor.

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulacak olan Wings for Life World Run 2023 için geri sayım başladı. 7 Mayıs Pazargünü saat 14.00’te, İstanbul’da, Kuruçeşme – Arnavutköy hattında 2.500 kişinin koşacağı Wings for Life World Run’da, Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarında da organize edilecek koşularla binlerce katılımcı bir kez daha koşamayanlar için koşacak. Ayrıca akıllı telefonlar için tasarlanan Wings for Life World Run mobil uygulaması ile, dileyen herkes dünya ile aynı anda, resmi lokasyonların dışında da istediği yerde koşarak Wings for Life World Run’ın bir parçası olabilecek. Koşucular, bir kez daha tüm dünya ile aynı anda başlayan Wings for Life App Run’da, başlangıçtan yarım saat sonra hareket eden Sanal Yakalama Aracı’na yakalanmamaya çalışacaklar.

Arkadaşını da bu iyiliğin parçası yap

Wings for Life World Run ve Philips Sports Headphones ortaklığıyla, 27 Ocak – 15 Şubat tarihleri arasında etkinliğe kaydolan koşucular +1 davetiye hakkı kazanacaklar. Koşucular, bu davetiyeyi istedikleri kişiye hediye ederek koşuya Wings for Life World Run mobil uygulama üzerinden katılmasını da sağlayabilecekler.

Giriş ücretlerinin tamamı yine her yıl olduğu gibi omurilik felcinin tedavisi amacıyla yapılan araştırmalar için kullanılacağı Wings for Life World Run ile ilgili detaylar, katılım bilgisi ve kayıt bilgileri https://www.wingsforlifeworldrun.com/tr adresinde.

Wings for Life Vakfı hakkında 

Dünya çapında milyonlarca kişi çoğunlukla trafik ya da ev kazaları sonucu omurilik felci nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkûm oluyor. Tek hedefi omurilik felci araştırmalarını desteklemek olan Wings for Life, kâr amacı gütmeyen bir vakıf olarak 2005 yılından beri dünya çapında insanların hayatını değiştiren araştırma projelerine ve klinik çalışmalara fon sağlıyor. Wings for Life World Run kayıt ücretleri ile toplanan bağışların tamamı Wings for Life Vakfı’nın nihai hedefine ulaşmasına yardımcı oluyor.

Önceki İçerikLig Radyo 17 yaşında… Mehmet Ayan: Lig Radyo insan yetiştiriyor ve büyütüyor
Sonraki İçerikPlaj voleybolunda Doha etabı D-Smart ekranlarında…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz