Daha önce GALA TV’de ekrana gelen Özgür Subaşı ile Şebnem Ceyhan’ın sunacağı ‘Spor Sanat Panaroma’ programı, 14 Ocak Pazar gününden itibaren Yurdum TV ekranlarında olacak.

Amatör futbol severler ekran başına… İstanbul amatör futbolunun tanınan ve sevilen isimlerinden Özgür Subaşı ile ünlü ses sanatçısı Şebnem Ceyhan’ın sunacağı ‘Spor Sanat Panaroma’ programı, 14 Ocak Pazar gününden itibaren Yurdum TV ekranlarında olacak.
Aynı zamanda İstanbul Gençlergücü Kulübü Yönetimi’nde olan ikili, programın hem yapımcılığını hem de sunucuğulunu yapacak. Subaşı ve Ceyhan, Yurdum TV ile 10 bölümlük bir program anlaşmasına imza attı.


Spor Sanat Panaroma programı her pazar saat 22.00-24.00 saatleri arasında olacak ve amatör sporların nabzını tutacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Özgür Subaşı “Pazar akşamları baktığımızda Süper Lig’le ilgili birçok program var ancak ulusal kanallarda amatör futbolla ilgili tek bir yayın göremiyoruz. Biz de Şebnem Ceyhan’la bir araya gelerek bu projeyi ürettik. Yurdum TV yetkililerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Programımız amatör sporlar ağırlıklı olacak. Amatörlerimizin sesini tüm Türkiye’ye duyurmak amacındayız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here