Cappie Pondexter ile Işıl Alben sosyal medyada kapıştı

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen ABD’li eski basketbolcu Cappie Pondexter, Fenerbahçe günlerinden “Galatasaray yok! Biz hep daha büyük olacağız” dediği bir videoyu Twitter’da paylatı. Işıl Alben’den bu paylaşıma yanıt geldi. Galatasaray’ın kaptanı “Galatasaray var canım.’ 6 yıl önceyi hatırlayın” diyerek Euroleague finalini hatırlattı.

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın tecrübeli oyuncusu ve kaptanı Işıl Alben, Fenerbahçe forması giyen ABD’li eski yıldız Cappie Pondexter’a sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Isıl Alben@isilalben10

Sorry for late answer but ‘Galatasaray var canım’ 😂😂💛❤️🏆 just to remind you —-> 6 years ago @EuroLeagueWomen @FIBA https://twitter.com/cappa23/status/1230387811318022145 

Resmi Twitter'da görüntüle

cappie pondexter

@cappa23

😂😂❤️ https://twitter.com/leuinholmes/status/1230142748654788608 

Pondexter, FB TV’de geçtiğimiz yıllarda yayınlanan bir derbi sonrası röportajında söylediği “Galatasaray yok! Sürekli aynı şey. Bu değişmez bir gerçek. Biz hep daha büyük olacağız” sözlerinin yer aldığı bir paylaşıma Twitter hesabında yer verirken bu videoya Işıl’dan cevap geldi.

Işıl, “Geç cevap verdiğim için üzgünüm fakat ‘Galatasaray var canım.’ 6 yıl önceyi hatırlayın” şeklinde paylaşım yaptı. Galatasaray, 2013-2014 sezonunda ezeli rakibi Fenerbahçe’yi finalde yenerek kadınlarda Euroleague kupasını müzesine götürmüş ve tarihte bir ilki başarmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here