Fatih Terim açıkladı, Galatasaray transferi KAP’a bildirdi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Instagram TV üzerinden yaptığı açıklamalara bir yenisi ekledi ve Galatasaray’ın transfer hedefleri hakkında da konuştu. “Falcao, Luiz Felipe, Miranda, Emre Mor, Smolov gibi isimler duyuyorum, okuyorum. Özellikle sosyal medya sabır sınırlarını zorlamaya başladı. Bu hesaplar sizi kandırıyor” sözleriyle sosyal medya üzerinden çıkan haberlere itibar edilmemesini söyleyen Terim, Garry Rodrigues’in ayrılabileceğini de ifade etti.

Forvet ve stopere ek olarak bir kanat ve bir de orta saha oyuncusu transfer etmek istediklerini belirten Terim, Garry Rodrigues’in Suudi Arabistan kulübü Al Ittihad ile görüştüğünü “Garry Rodrigues’e transfer görüşmesi izni verdim. Anlaşma sağlanırsa vedalaşacağımız isimlerden birisi. Forvet ve stoper haricinde belki bir kanat, bir de orta saha oyuncusu takıma dahil edebiliriz. Anlaşmalar resmi kanallardan açıklanacak” ifadeleriyle açıkladı.Terim’in açıklamasından kısa bir süre sonra Galatasaray görüşmeyi Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi. Açıklamada, “Profesyonel futbolcumuz Garry Mendes Rodrigues’in transferi konusunda Al Ittihad Football Club ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur” ifadeleri yer aldı.

10 MİLYON EURO’YA GİDİYOR

Rodrigues’in Al İttihat’a 10 milyon euro bedelle satılacağı, gelen paranın 2 milyon eurosunun anlaşma gereği daha önceki kulübü PAOK’a verileceği belirtildi. Yeşil Burun Adall futbolcunun da Suudi kulübünden yıllık 4.5 milyon euro alacağı ileri sürüldü.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here