Spor basınının duayen ismi Fehmi Özgüler, Haliçspor’un Şadan Kalkavan adına düzenlediği futbol turnuvasındaki izlenimlerini yazdı: Fenerbahçe’nin Merhum Başkanvekili Şadan Kalkavan Futbol Turnuvası’nın zaman zaman izleme fırsatını buldum. Maçların kaliteli ve çekişmeli geçtiğini söyleyebilirim. Yapılan maçlar sonunda Balat Güvenspor Şampiyon, Kozyatağı 2. Kuştepe 3. ve Doğan Yıldız 4. oldu. Final maçında Balat Güvenspor, Kozyatağı’nın seri peantılarla 5-3 yenerek şampiyonluğa ulaştı.
İzlediği maçlardan sonra Balat Güvenspor Kaptanı Ahmet, ilerlemiş yaşına rağmen, takımını çok iyi yönetti. Balat Güvenspor’un orta sahasında beyin görevini üslendi. Az koşarak, enerjisini iyi kullandı ve verdiği paslarla takımına büyük katkı yaptı. Kozyatağı’nın kaptanı ve 10 Numaralı Formasını giyen Halit, attığı gollerle ve yaptığı asistlerde dikkat çekti. Doğan Yıldız’dan kaleci Çaça Mustafa yaptığı kurtarışlarla göz doldurdu. Doğan Yıldız’dan Halit attığı gollerle seyircilerden alkış aldı.
Turnuvanın puan alamayan, fakat centilmence mücadele eden Haliç’in CENTİLMEN TAKIM seçilmesine ben de katılıyorum.
Bu arada grup maçların bitiminden sonra şampiyon ve üçüncü takımı belirleyecek olan sistemin dünyanın hiç bir yerinde görülmediğini belirtmek isterim. Dilerim önümüzdeki sezon bu yanlış düzeltilir.
Turnuvaya katılarak renk katan yılların oyuncularını tebrik ediyorum. Koşmanın değil, yürümenin bile zor olduğu sahada çok iyi hareketler yaptılar. Hepsinin gözlerinden öpüyorum.

Önceki İçerikMelih Gökçek’ten şaşırtan Aboubakar paylaşımı!
Sonraki İçerikKadın futbolu, sporseverin kadın sporlarına ilgisini artırdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz