Sözcü gazetesi bugünkü sayısında Aziz Yıldırım’ın kızına vakit ayırmak için 20. yılında başkanlığı bırakacağını açıkladı. Yıldırım ise sabah kulüp sitesinden açıklama yaparak bu iddiayı yalanladı:

Aziz Yıldırım 2018’de bırakıyor

Aziz Yıldırım’ın 2018 Mayıs ayından sonra başkanlık görevini bırakma kararını aldığı öğrenildi.

Yıldırım’ın yakın çevresine “Artık kızımla ilgilenmeliyim. 2018’in mayıs ayından sonra locama oturur, maçları izlerim. Kimseye muhalefet yapmam ve destek veririm” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 1998 yılından beri sürdürdüğü görevini 20. yılda bırakmaya hazırlanıyor. Yıldırım’ın yakın çevresine artık yorulduğunu ve ailesine zaman ayırmayı istediğini söylediği öğrenildi. Eşi Gonca Hanım’dan kızı Yaz için bu kararı düşünen Aziz Yıldırım, “2018’in mayıs ayından sonra locama oturur, maçları izlerim. Yerime kim gelecekse gelsin, muhalefet yapmam ve Fenerbahçe için desteğimi veririm” ifadelerini kullandı.

EN GÜÇLÜ ADAY KOÇ

3 Temmuz sürecinde sona gelen Yıldırım’ın beraat talebinin onanmasının da bu 1 yıl içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Böylece Aziz Yıldırım, şike ve kumpas davalarından beraat ederek, sarı-lacivertli kulübü bir başka isme devredecek. Başkanlığın en büyük adayı da Ali Koç olacak. Mali sıkıntıları gidermek için Arçelik’in sponsorluğunu Yıldırım’a öneren Koç, 2018’deki seçimde başkanlığın en güçlü ismi. Yıldırım’ın da Koç’a başkanlık yolunda destek vermesi bekleniyor. (sözcü)

——————————–

Aziz Yıldırım’dan açıklama

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp başkanlığını bırakacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Yıldırım, açıklamayı kulübün resmi internet sitesinden yaptı.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kendi imzasıyla kulübün resmi internet sitesinden açıklamada bulundu. Kulüp başkanlığını bırakacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Yıldırım, “Kulübümüzün Mart ayı dergisinde yer alan yazımda, kulübümüz ve gelecek ile ilgili düşüncelerimi açıkça belirttim. Bunun dışında konuyla ilgili hiçbir basın mensubu ve hiç kimseyle konuşmadım” açıklamasını yaptı.

Önceki İçerikAhmet Konanç satır arasında kalan o sözleri yazdı: Fatih Terim daha ne desin!
Sonraki İçerikDursun Özbek: FETÖ temizliği yapan tek kulübüz… Feda bize göre değil… Potada bütçe düşecek…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz