TOFAŞ BASKETBOL TAKIMI’NIN SAĞLIĞI VM MEDICAL PARK’A EMANET

VM MEDICAL PARK, TOFAŞ BASKETBOL TAKIMI’NINSAĞLIK SPONSORU OLDU

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin iddialı takımlarından olan Tofaş Basketbol Takımı’nın sağlık sponsoru VM Medical Park Bursa Hastanesi oldu.

VM Medical Park Bursa Hastanesi, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin güçlü takımlarından Tofaş Basketbol Takımı’nın sağlık sponsoru oldu. Anlaşma kapsamında yeni sezon boyunca Tofaş Basketbol Takımı’nın tüm sağlık kontrolleri ve tedavileri, VM Medical Park Bursa Hastanesi’nde gerçekleşecek.

30 Eylül Cuma günü düzenlenen sponsorluk imza törenine Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngeren, baş antrenör Orhun Ene, takım kaptanı Kaya Peker, takım oyuncularından Sammy Mejia ve VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Prof. Dr. Sedat Demir katıldı.

1475238591_vm_med__cal_park_tofa____1_BURSA’YI BASKETBOL ŞEHRİ YAPACAĞIZ

İmza töreninde konuşan Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngeren, “Geride bıraktığımız üç sezon boyunca Bursa Medical Park Hastanesi ile güzel bir birlikteliğimiz oldu. Şimdi de yepyeni hizmet anlayışıyla hizmet veren VM Medical Park Hastanesi ile anlaştığımız için mutluluk duyuyoruz. Bursa’yı basketbol şehri yapma hedefimizde bizi destekleyen VM Medical Park’a teşekkür ediyoruz” dedi.

SPOR İLE SAĞLIĞI İLİŞKİLENDİRDİK

VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Prof. Dr. Sedat Demir ise şunları söyledi: “Üç yıldır devam eden işbirliğimizi sürdürmenin mutluluğunu biz de yaşıyoruz. Projeleri, işbirliklerini sürdürülebilir kılmak öncelikli arzumuz ve prensibimizdir. Bu yıl Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Tofaş Basketbol Takımı’na başarılar dileriz. Bursa’yı basketbol şehri yapma hedeflerinde çözüm ortağı ve en büyük destekçileriyiz. Spor ile sağlığı ilişkilendiren grubumuz; sadece birinci ligde mücadele veren kulüpleri değil, aynı zamanda 2. lig ve 3. lig takımlarının, toplumun geneli tarafından bilinmeyen bireysel ve amatör sporcuları da sosyal sorumluluk anlamında sponsorluklarla destekliyor.”

1475238609_vm_med__cal_park_tofa____4_
24 SPOR KULÜBÜNE SPONSORLUK

VM Medical Park, Liv Hospital ve Medical Park hastanelerinin çatı markası olan MLP Care’in bugün Türkiye’nin 11 ilinde 4 süper lig futbol kulübü, 4 süper lig basketbol kulübü de dahil olmak üzere, toplamda 24 spor kulübüyle sağlık sponsorluğu desteği sürüyor.

GÜÇLÜ BİR SAĞLIK ORDUSU

İstanbul’daki köklü kulüplerin yanı sıra Anadolu’da da birçok voleybol, basketbol, hentbol ve futbol takımını destekleyen MLP Care, sponsorluklarını dünyadaki “takımın arkasındaki takım” anlayışına paralel bir bakış açısıyla gerçekleştiriyor. Avrupa ve Amerika’da bu konuda yapılan araştırmaları, gelişen teknolojiyi ve sporcu sağlığı alanındaki bilimsel gelişmeleri takip eden grup, özellikle 2010 yılı başından bu yana Spor Toto Süper Lig’deki takımlarla gerçekleştirdiği sponsorluk çalışmalarına ciddi bir sağlık yapılanmasıyla destek veriyor. Türk takımlarının, Avrupa Ligleri’nde belli noktalara gelebilmesi arkalarında, güçlü bir sağlık ordusunun bulunmasından geçiyor. Medical Park, bu anlamda uzman hekim kadrosuyla Türk takımlarının arkasındaki takım oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here