Muhammet Demir ve Sefa Yılmaz kiralandı

Trabzonspor’un büyük umutlarla transfer ettiği Muhammet’in Bordo-Mavili takımdaki macerası kısa sürdü. Karadeniz ekibi yüksek maliyeti nedeniyle Serdar Taşçı’nın ardından Caceres transferinden de vazgeçti.

Trabzonspor, oyuncuları Muhammet Demir ile Sefa Yılmaz’ın Gaziantepspor’a kiralanması için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi. Yapılan açıklamada “Profesyonel futbolcularımız Muhammet Demir ve 2016-2017 futbol sezonu 1. transfer döneminde Alanyaspor Kulübüne geçici transferi gerçekleşen Sefa Yılmaz’ın 2016-2017 futbol sezonu sonuna kadar Gaziantepspor Kulübüne geçici transferleri konusunda görüşmelere başlanmıştır” ifadesine yer verildi.
Bordo-Mavililer, Juventus’tan ayrılan Caceres transferinden ise vazgeçti. Uruguaylı stoperin çok yüksek bir para istediği belirtildi. Spartak Moskova’da oynayan Serdar Taşçı’dan da maliyetinin yüksekliği nedeniyle vazgeçilmişti. Trabzonspor’un toplam maliyeti 2 milyon euro olan Gum için menajeri ve Fluminense ile bir kez daha temasa geçtiği belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here