Besiktas' head coach Slaven Bilic (R) argues with the referee Milorad Mazic during the UEFA Champions League play-off first leg football match Besiktas vs Arsenal at the Ataturk Olympic Stadium in Istanbul, on August 19, 2014. AFP PHOTO/BULENT KILICBULENT KILIC/AFP/Getty Images

Beşiktaş’la bağlarını kopardıktan sonra geleceği oldukça merak edilen Slaven Bilic, West Ham United ile anlaşmaya vardı.
Premier Lig ekibi resmi anlaşmayı açıklarken Hırvat hocanın 3 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi. Bilic’in yıllık 3 milyon sterlin alacağı iddia edildi.

Bilic, “West Ham’a döndüğüm için çok mutluyum. West Ham çok özel bir kulüp. Böyle özel kulüplere büyük hayranlığım var. Bir önceki takımım Beşiktaş da öyleydi. Mesele sadece boyut değil kültür meselesi.
“Çalışmak için harika bir yer ve ben burda kendimi evimde hissediyorum. Şimdi yöneticisinden futbolcusuna büyük bir sorumluluk alıp kendimizi taraftarlarımıza ispatlamamız gerek. Ben bir kulübü seçerken hedeflerine bakarım. West Ham United’ı da azimli ve hırslı gördüm.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here