Gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran Arda Turan yalnız değilmiş!


Habertürk gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı ve Vatan gazetesi muhabiri Ali Can, Milli Takım’ı taşıyan uçakta gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran Arda Turan’ın yalnız olmadığını söyledi.

Can, Caner Erkin’in saldırı esnasında Arda Turan’a “Arda Sakin ol, burası yeri değil” çağrısı yapan Habertürk gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı’yı “Hayır, yeri tam da burası” diyerek engellediğini ifade etti.

Burak Yılmaz’ın da olay karşısında kendisini savunmaya çalışan Meşe’ye “Otur bakalım yerine, sen ne yapıyorsun” dediğini ifade eden Can, Arda’nın kendisini sakinleştirmeye çalışan güvenliklere de “Sen kimsin de bana dokunuyorsun” dediğini söyledi.

Can, Gökhan Gönül’ün de olayla ilgili görüntü almaya çalışan bir gazetecinin kamerasını iterek görüntü almasını engellediğini de belirtti.

Danacı da bugün Habertürk’te çıkan açıklamasında “Belinden tuttum ve vücudumla araya girmeye çalıştım. Bilal Meşe’ye yumruk attı ben engelledim. Selçuk İnan engellemeye çalıştı. Gazeteci Fatih Doğan da araya girmeye çalıştı. Caner Erkin’e ‘Al Arda’yı götür, yeri değil’ dedim, bana ‘Hayır, yeri tam da burası’ dedi” şeklinde olayı anlattı.
Önceki İçerikRıdvan Dilmen’den sonra Soner Yalçın’dan destek geldi: Arda Turan sürüye katılmadı, bu rezillere biat etmedi!
Sonraki İçerikSaffet Sancaklı Arda olayını Meclis’e taşıdı: Sen kimsin de Milli Takımı bırakıyorsun?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz