Vivident’in Ana Sponsoru Olduğu Spor Toto Basketbol Ligi’nin

‘Vivident Sayı Lideri’; Banvit Basketbol’dan Adrien Moerman.

 

Vivident’in sahiplendiği “Sayı Liderliği” ödülünü, sezonda forma giydiği 30 maçta,17.6 sayı ortalaması ve toplamda 529 sayı ile Banvit Basketbol’un Fransız yıldız oyuncusuAdrien Moerman aldı.

Banvit Basketbol’dan Adrien Moerman, Spor Toto Basketbol Ligi 2015 – 2016 sezonunda, 30 maçta elde ettiği 17.6 sayı ortalaması ile ligin “Sayı Liderliği” ve böylece “Gülümseten Oyuncu” ünvanını kazandı.

Moerman ödülünü, 19 Mayıs’ta Dürüşşafaka Doğuş karşısında oynadığı Spor Toto Play-Off Çeyrek Final maçının hemen öncesinde aldı. BSL’nin ana sponsoru Vivident’in, sayı liderliğini ödüllendirdiği Adrien Moerman’a, özel plaket ve ödül çekini, Perfetti Van Melle Türkiye Pazarlama Direktörü Serkan Ergün ve BSL Direktörü Samer Şenbayrak birlikte teslim etti.

1463732882_PlaketSerkanErg__nBanvit’in Fransız yıldızı Adrien Moerman Spor Toto Basketbol Ligi 21. hafta karşılaşmasında Banvit’in Muratbey Uşak Sportif’i 64-80 mağlup ettiği karşılaşmada 26 sayı, 20 ribaund ve 3 asistlik performansı ile Banvit’in TBL tarihinde ligde 20 sayı ve 20 ribaund performansını geçen ilk oyuncu oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here