Galatasaray’ın transfer listesinde olduğu bilinen Yusuf Erdoğan’ın bir mağazada üzerine Galatasaray forması giymesi sosyal medyayı salladı.

Duayen gazeteci Fehmi Özgüler, 27 yaşındaki futbolcuyu yazdı:

Trabzonspor Altyasından yetişen ve A Takıma yüksen Yusuf Erdoğan, oynadığı futbolla ve attığı gollerle, izleyenlerin beğenisini kazanmıştı. İlerleyen dönemlerle Yusuf Erdoğan’ın birden gözden düştüğü görüldü. Bu düşüş sırasında hem Trabzonspor’un hem de Yusuf Erdoğan’ın payı vardı. Daha sonra Bursaspor’a giden Yusuf Erdoğan bir türlü toparlanamadı. Sol ayağını raket gibi kullanan çok iyi tekniğe sahipti. Şimdi Yusuf Erdoğan’ın başına talih kuşu kondu ve hayalindeki takım Galatasaray ile anlaştı.

Fatih Terim, kolay kolay oyuncu beğenmez. Fatih Terim Bodrum’daki tatilini keserek, Florya’ya geldi ve yönetim kurulu ve Yusuf Erdoğan ile kısa bir görüşme yaparak, transferini okeyledi.

Çok iyi bir hazırlık devresi geçirecek olan Yusuf Erdoğan, yeni sezonda Galatasaray’ın A Milli Takıkımız’ın değişmez oyuncusu olur veya olmak zorunda. Bana göre Galatasaray bu sezonun en iyi transferini yaptı. Yusuf Erdoğan’a başarılar diliyorum. Galatasaray’a hayırlısı olsun…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here